Solgar Omega-3 Ürünleri

Solgar Omega-3 Ürünleri

Solgar Omega 3 ürünleri yüksek DHA ve EPA değerlerine sahiptir. Ürünlerin üretiminde soğuk deniz balıkları kullanılmıştır. Solgar firmasına ait olan tüm ürünler gibi balık omega 3 ürünleri de üretim süreci boyunca çeşitli testlere tabi tutularak üretim süreci gerçekleştirilmektedir. Deneyimli firma 1947 yılında yapılabilecek en iyi gıda takvielerini üretmek mottosuyla kurulmuştur. Bugün 126 ülkede satışa sunulan ürünleri Türkiye'ye ilk defa 1999 yılında getirilmiştir. Solgar Omega 3 ürünleri en fazla güvenilir bulunan ürünler arasında yer almaktadır. Devamını oku..

5 Ürün

sayfa başı

5 Ürün

sayfa başı

Solgar Omega 3 Ürünlerinin Faydaları:

  • Kalbi korur.
  • Beyin ve sinir sisteminin sağlıklı çalışmasında yardımcı olur.
  • Çocuklarda kullanımı beyin gelişimini desteklemektedir.
  • Unutkanlığın giderilmesinde yardımcı olur. Zihni güçlendirir.
  • Yükek tansiyona karşı iyi gelir.

 Solgar Omega 3 Kullananlar Ne Yorum Yaptı?

Omega 3 kategorisindeki en yüksek olumlu geri dönüş oranına sahip ürünler arasında yer almaktadır. Solgar ürünleri özellikle güvenli ürün olarak algılanmakta ve kulananlar bu doğrultuda geri bildirim yapmaktadır.  Olumsuz yorum olarak yüksek fiyat bildirimleri gösterilebilir. Her ne kadar fiyatı bazı kullanıcılar tarafından yüksek bulunsa da tekrar kullanım oranı diğer markaların omega 3 ürünlerine göre daha yüksek orandadır. 

En İyi Fiyata Satın Al:

Yetkili distribütörce ithal edilmiş tüm Solgar Omega 3 ürünlerini en iyi fiyat ve ücretsiz kargo imkanıyla Fitbull'dan satın alabilirsiniz. Vade farksız taksit imkanı ve kapıda ödeme seçeneği tüm ürünlerde sunulmaktadır.