Nature's Bounty Omega-3 Ürünleri

Nature's Bounty Omega-3 Ürünleri

30'dan fazla ülkede milyonlarca kullanıcısı olan Nature's Bount Omega 3 ürünleri yüksek EPA ve DHA oranlarına sahiptir. Güvenli ve yüksek kaliteli hammaddesi ile Türkiy'de en fazla tüketilen omega 3ler arasında yer almaktadır. Tüm dünyada 30000'den fazla satış noktasında Nature's Bounty ürünlerine ulaşılabilir. Devamını oku..

Bu kategoride ürün bulunmamaktadır.

Nature's Bounty Omega 3 Kullannalar Ne Dedi?

Natures bounty omega 3 ürünlerinin olumlu geri dönüş oranı 90%' e yakındır. Yapılan yorumların tamamnına yakını ürünün etkisini onaylamaktadır.   Yüksek EPA ve DHA değerleri ve kaliteli soğuk su balıklarından elde edilen içerikleri bulunmaktadır. Türkiye'de Omega 3 kategorsinde en fazla satışı yapılan ürünler arasında yer almaktadır. Tekrarlayan satın alma oranı aynı kategorideki ürünlerden 15% oranında daha yüksektir. Geniş bir kullanıcı kitlesi olan ürünlerin genel izlenimi olumlu olmuştur.

Üstün Kalite:

Üretim süreci sonunda tüm ürünler laboratuvarlarda testlere tabii tutulmaktadır. Tüm ürünler United States Pharmacopeia ve STR (Specialized Technology Resources) tarafından kalite onaylıdır. Nature's Bounty bu sertifika gerekliliklerini yerine getiren az sayıda omega 3 üreticisi arasında yer almaktadır. Ürün içerik tablosu ile gerçekteki içeriği %99 oranında tutmaktadır. Bu da markaya olan güveni arttıran en önemli etkenler arasında yer almaktadır.

 

Nature' Bounty Omega 3  Satın Al:

Fitbull'dan alacağınız tüm Nature's Bounty ürünleri yetkili distribütör olan Navita İlaç tarafından ithal edilmiş ürünlerdir. Güncel üretim serisinde bulunan ürünler en iyi fiyat ve ücretsiz kargo imkanı ile sunulmaktadır. Nature's Bounty Omega 3 ürünlerinde vade farkız taksit imkanı ve kapıda ödeme seçeneği sunulmaktadır.