Olimp

Olimp

Olimp 1991 yılında Polonya’da kurulmuştur. Bugün ise Polonya’nın en büyük sporcu besinleri üreticisi konumundadır. Ürettiği modern ve yenilikçi ürünlerle birçok besin üreticisinin ilham kaynağı olmuştur. Olimp ürünleri 2016 yılı itibariyle 50’den fazla ülkede 500’den fazla satış noktasında sporculara sunulmaktadır. Üretim tesisinde otomasyon fabrika işleyişini kullanan supplement üreticileri arasında dünyada ilk sıralardadır.

Devamını oku..

Gösterilen 1 - 20 / Toplam : 26

sayfa başı

Sayfa :
  1. 1
  2. 2

Gösterilen 1 - 20 / Toplam : 26

sayfa başı

Sayfa :
  1. 1
  2. 2

Olimp Sport Nutrition Ürünleri

Olimp üretim yaptığı süre boyunca yenilikçi ve içerik bakımından etkili ürünler tasarlamıştır. Kıyafet ve ekipman dahil 100’den fazla ürün üretimi ile Avrupa’nın en büyük üreticileri arasında yer almaktadır. Olimp pump express ve pro whey shake Avrupa’da en fazla satılan ürünleri olarak sıralanabilir. Markanın aynı zamanda kadın sporculara özel Queen fit ve orta üst düzey sporcuların kullanabildiği blend içeriğe sahip Xplode serisi bulunmaktadır.

Olimp Sport Nutrition Türkiye

Olimp Türkiye’ye düzenli olarak ithal edilmektedir. BCAA Xplode, Vitamin mineral ve Olimp L-carnitine en çok satan ürünleri olarak sıralanabilir. Türkiye’ye 2016 yılı itibariyle getirilen pump express pre-workout ürünü de kısa sürede sporcuların ilgisini çekmiştir. Diğer ürünlerinin de Türkiye’ye getirilmesi gündemdedir.

Olimp Üretim Standartları

Üretim sürecinde oldukça hassas davranan Olimp bilimsel araştırmalarında Avrupa’nın en yüksek otoriterleriyle çalışmalar yüyütmektedir. Markaya ait ürünlerin tamamı kendi çatısı altında üretilmektedir. Bu durum hammadde kalitesini belirlemekte büyük önem taşımaktadır. Dünyadaki en kaliteli hammaddeler kullanılarak ürünler üretilmektedir. Üretim standartları ISO9001:2000 ve HACCP standartlarını karşılamaktadır. Her ürün üretim sonrası bağımsız laboratuvarlarca teste tabi tutulmaktadır. Ürünler ilk olarak profesyonel atletler tarafından denenmektedir.

Olimp Takımı

Deneyimli üretici yıllar boyunca çeşitli dallardan sporculara ve etkinliklere sponsorluk sağlamış durumdadır. 5 kez Strongest Man unvanına sahip Mariusz Zbigniew Pudzianowki ve Türkiye’den tanıdığımız Murat Demir’de bu takımda yer almaktadır. Motor sporlarından bisiklet sporuna kadar birçok farklı daldan sporcu Olimp sponsorluğunda müsabakalara katılmıştır.

Olimp Sports Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız Olimp Sports ürünleri güncel ithalat ve üretim serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Yetkili distribütör tarafından ithal edilen ürünler Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.