Ocuvite

Ocuvite

1853 yılında New York Amerika’da kurulmuştur. Bausch & Lomb çatısı altında bulunmaktadır. Göz sağlığı ürünleri konusunda uzmanlaşmış firma bu alanda dünyadaki en deneyimli firmalar arasında yer almaktadır. Ürün üretimindeki hassas yaklaşımı ile kaliteden ödün vermemektedir. Ürün geliştirimi konusunda üniversitelerle eş zamanlı araştırmalar düzenlemektedir.

Devamını oku..

1 Ürün

sayfa başı

1 Ürün

sayfa başı

Bausch & Lomb Hakkında Kısa Bilgi

John Jacob Bausch ve Henry C. Lomb tarafından kurulmuştur. Lens, göz damlaları ve göz sağlığını destekleyici ürünler konusunda uzmanlaşmıştır. Bugün merkezleri New Jersey olan deneyimli firmanın toplamda 36 ülkede 13000 çalışanı bulunmaktadır. Türkiye’de de ofisi bulunan firmanın ürünleri kendi bünyelerinde ithal edilmektedir. Ocuvite’nin de içinde olduğu ürünleri 50’den fazla ülkede 1700’den fazla satış noktasında satışa sunulmaktadır.

Ocuvite Ürünleri

Göz sağlığı ve göz vitaminleri alanında uzmanlaşmış markanın şu anda 6 farklı ürünü bulunmaktadır. Çiğnenebilir göz vitamini Eye Health Gummies alanında tektir. Deneyimli firma gelirinin önemli bir kısmını ar-ge departmanı için kullanmaktadır. Bu sayede yenilikçi ürün formulasyonları üretmiş ve aynı alanda birçok firmaya ilham kaynağı olmuştur.

Ocuvite Türkiye

Ocuvite ürünleri Türkiye’ye ilk defa 2005 yılında ithal edilmiştir. O tarihten itibaren düzenli olarak ithalatı bulunmaktadır. Bausch & Lomb’un Türkiye departmanı tarafından ithalatı gerçekleştirilmektedir. Ocuvite Türkiye’de Complete ve Lutein ürünleri ile bulunmaktadır. En fazla tercih edilen göz sağlığı ürünleridir. Diğer ürünlerinin de yakın zamanda getirilmesi beklenmektedir.

Ocuvite Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız Ocuvite ürünleri güncel ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Yetkili distribütör tarafından ithal edilen ürünler Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.