Ocean

Ocean

Orzaks ilaç ve kimya çatısı altında bulunmaktadır. Doğadaki en saf hammaddeler kullanılarak sağlıklı omega 3 üretimini hedefleyen firma yıllardır Türkiye’de en fazla satılan omega 3 ürünleri arsasında yer almaktadır. 2015 yılı itibariyle Ocean Omega 3 lerin yanında multivitamin, coq10 ürünlerinin üretimini de gerçekleştirmektedir.

Devamını oku..

Gösterilen 1 - 20 / Toplam : 33

sayfa başı

Sayfa :
  1. 1
  2. 2

Gösterilen 1 - 20 / Toplam : 33

sayfa başı

Sayfa :
  1. 1
  2. 2

Orzaks İlaç Hakkında Kısa bilgi

2004 yılında kurulmuştur. 2005 yılında üretilen ilk ürünleri Eczane raflarında yerini almıştır. Bugün 8 kategoride 40’dan fazla ürün üretimi ile hizmet vermektedir. Yenilikçi ürün üretimini hedefleyen firma büyümeye devam etmektedir. Ocean markasının yanında Imunol, shen mın, bioflor gibi tercih edilen markalara ev sahipliği yapmaktadır.

Ocean Omega 3 Ürünleri

Ocean Omega 3 ürünleri ocean şurup, ocean plus ve ocean saf balık yağı olmak üzere 3 segmentte üretilmektedir. 2016 yılı itibariyle Romanya, Suriye, Irak başta olmak üzere 8’den fazla ülkeye ihraç edilmektedir. Ocean üretiminde bulunduğu diğer besin takviyeleri ile de sıklıkla tercih edilmektedir. Türkiye ve global pazarda sıklıkla tercih edilen markalar arasında yer almaktadır.

Ocean Omega 3 Üretim Standartları

Ocean Omega 3 ürünleri Üstün Tat Kalite Enstitüsü’nden tescilidir. Yapay orama barındırmaz. A ve D vitaminleri içermez bu sayede yaz kış kullanıma ve çocukların kullanmasına uygundur. Birçok ödüle layık görülen Ocean Omega 3 ürünleri IFOS’dan (International Fish Oil Program: uluslararası Balık Yağı Derecelendirme Kuruluşu) 5 yıldız ile derecelendirilmiştir.

Ocean Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız Ocean ürünleri güncel üretim serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Yetkili distribütör tarafından ithal edilen ürünler Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.