Nutrex

Nutrex

2002 yılında kurulmuştur. Deneyimli Amerikalı firma 2012 yılında Florida’da bulunan 8.000 m2 lik devasa tesisinin açılışını yapmıştır. Piyasadaki en etkili ürünleri üretme motivasyonu ile ürünlerini üretmektedir. Sürekli ar-ge departmanına yaptığı yatırım ile yenilikçi ve içerik bakımından üst seviye ürünlerin üretimini gerçekleştirmektedir.

Devamını oku..

11 Ürün

sayfa başı

11 Ürün

sayfa başı

Nutrex Türkiye

Nutrex Türkiye’ye 2012 yılında giriş yapmıştır. Black serisi ürünleri ile satış noktalarında bulunmaktadır. Düzenli olarak ithalatı bulunmayan Nutrex’in Türkiye’de en fazla tercih edilen ürünleri Lipo 6 ve Amino Drive ürünleri olmuştur.

Nutrex Üretim Standartları

Birçok farklı supplement üreticisi için ilham kaynağı olmuş sıvı kapsülleri ilk piyasaya süren şirket olmuştur. Daha sonra multi-phase kapsüllerde üreterek ürün formları için yeni bir standart getirmiştir.

Nutrex Takımı

Kurulduğu yıllardan itibaren birçok sporcuya ve etkinliğe sponsor olmuştur. Şimdiye kadar çalıştığı en önemli sporcular Larissa Reis, Gerardo Gabriel, Anton Antipov olarak sıralanabilir.

Nutrex Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız Nutrex ürünleri güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Yetkili distribütör tarafından ithal edilen ürünler Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.