Nutrend

Nutrend

Nutrend 1993 yılında Çek Cumhuriyeti’nde kurulmuştur. Premium kalitede ürün üretimi gerçekleştiren Nutrend geniş ürün gamı ile sporculara hizmet etmektedir. 170 kişiden oluşan alanında uzman ekip ile ürünlerini geliştirmektedir. Avrupa’nın en büyük sporcu gıdası üreticileri arasında yer almaktadır. 30’dan fazla ülkede satışa sunulan Nutrend 750 satış noktası ile birçok sporcuya ulaşmaktadır. <

Devamını oku..

17 Ürün

sayfa başı

17 Ürün

sayfa başı

Nutrend Üretim Standartları

Tüm Nutrend ürünlerin Çek Cumhuriyeti sağlık bakanlığı tarafından onaylanmıştır. Anti-doping komitesi tarafından teste tabii tutulan ürünler hammadde kalitesi bakımından dünya standartlarının üzerindedir. Nutrend üretim tesisleri ISO 9001:2000 ve ISO 9001:2008 üretim sertifikalarına sahiptir. Kullandığı hammaddelerde 1. Sınıf sertifikaları bulunmaktadır. Protein ürünleri için sadece belirli bölgede yetişen ve doğal ortamlarında beslenen hayvanlardan elde edilmiş ürünleri kullanmaktadır.

Nutrend Ürünleri

Vücut geliştirme, dayanıklılık sporları ve aktif yaşam ürünleri olmak üzere 3 farklı kategoride ürün üretimi gerçekleştirmektedir. Toplamda 30 farklı ürün üretimi gerçekleştiren firmanın dünya çapında en fazla satılan ürünleri izotonik içecek olan isodrink ve deluxe whey protein ürünleri olarak sıralanabilir. Üretim bandındaki sıvı, jel, toz ve tablet formdaki her ürün teknolojik proseslerden geçilerek üretimi sağlanır. Üretildikten sonra önce profesyonel atletler tarafından denenir sonrasında satışa sunulur.

Nutrend Türkiye

Nutrend Türkiye’ye 2015 yılı itibariyle giriş yapmıştır. Düzenli olarak getirilmektedir. Ülkemizde uygun fiyat yüksek kalite politikasıyla satışa sunulan ürünler kısa sürede sporcuların ilgisini çekmiştir. En fazla tercih edilen ürünleri Nutrend L-carnitine shot 3000mg ve Nutrend Whey Core 100 Protein ve Nutrend Creatine Monohydrate ürünleri olarak sıralanabilir.

Nutrend Takımı

Deneyimli firma birçok spor etkinliğine sponsorluk gerçekleştirmektedir. Başta dayanıklılık ve vücut geliştirme sporcularıyla sponsorluk çalışması yürütmektedir. Bu sporcular arasında 2013 Arnold Classic Avrupa şampiyonu Oksana Orobets ve 2015 Avrupa Musclemania şampiyonu Benjamin Radic de bulunmaktadır. Ayrıca ünlü çek bisikletçi Jaroslav Kulhavy de Nutrend’in sponsor olduğu sporcular arasında yer almaktadır.

Nutrend Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız Nutrend ürünleri güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Yetkili distribütör tarafından ithal edilen ürünler Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.