Nutrabolics

Nutrabolics

En iyi içerikleri kullanarak yenilikçi vizyonu ile ürünlerini formüle eden Nutrabolics in ürettiği ürünler dünya standartları arasında yer almaktadır. 10 yıldan kısa sürede tüm dünyaya ürünlerini satan firma 50 den fazla ülkeye ihracat gerçekleştirerek global markette hizmet vermektedir. Nutrabolics’in tüm ürünleri kalite, saflık ve performans açısından ayrı ayrı teste tabi tutulmaktadır.

Devamını oku..

6 Ürün

sayfa başı

6 Ürün

sayfa başı

Nutrabolics Üretim Standartları

Premium ürünler üretimini hedefleyen firma tesislerinde cGMP standartlarında üretim yapmaktadır. Nutrabolics çatısı altında araştırma & geliştirmeye büyük önem verilirken bu alana yüksek yatırımlar yapılmaktadır. Bu sayede birçok üründe pazar standartlarının belirleyicisi olup ileri teknolojiyi iyi kullanabilen bir şirket olarak birçok atletin vaz geçilmez alternatifidir.

Nutrabolics Türkiye

2013’de Türkiye pazarına giriş yapmıştır. Düzenli olarak ithal edilmemektedir. En fazla tercih edilen ürünleri ise Nutrabolics Carnibolic ve Nutrabolics Amino Power ürünleri olarak sıralanabilir.

Nutrabolics Atletleri

Birçok farklı dalda sporcu ile sponsorluk çalışmaları yürütmektedir. Henri Pierre Ano, Melissa Le Man, Bobby Lashley ve Jonnı Shreve nutrabolics takımındaki sporcular arasında yer almaktadır.

Nutrabolics Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız Nutrabolics ürünleri güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Yetkili distribütör tarafından ithal edilen ürünler Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.