Novo Nutrition

Novo Nutrition

Protein Bites ürününün buluşu ve üretimi novo Nutrition’a aittir. Protein Bites’ın arka planında IFBB jürilerinden Andrew Coulson bulunmaktadır. Andrew Coulson yüksek kalitede ürün üreticileriyle 20 yılı aşkın süredir çalışmaktadır. Bu süre zarfında pazarın protein atıştırmalıkları ihtiyacı olduğunu görüp Protein Bites’ı piyasaya sürmüştür. Novo Nutrition Protein Bites ürünü bugün 70 ülkede 400’den fazla satış noktasında bulunmaktadır.

Devamını oku..

1 Ürün

sayfa başı

1 Ürün

sayfa başı

Protein Bites Ürünleri

Yıllar boyunca düşük yağ oranına sahip ve yüksek protein oranına sahip diyetler uygulanmıştır. Diyet ne kadar zorlayıcı ve katı ise diyete sadık kalmak da o kadar zor olmuştur. Novo protein bites ürünü diyeti ve sporcu hedeflerini bozmadan besleyici, tok tutucu ve düşük yağ oranı ile bu sorunun önüne geçmiştir. 6 farklı aroması ve çocuklar için özel 25gr lık paketlerde özel üretimi bulunmaktadır.

Protein Bites Türkiye

Protein Bites Türkiye’ye 4 aroma olarak ve 60 gr’lık paketlerde gelmektedir. Tek pakette 20 gr protein içeren ürün sporcular ve protein ağırlıklı diyet uygulayan kişiler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Protein Bites Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız Protein Bites atıştırmalıkları güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Yetkili distribütör tarafından ithal edilen ürünler Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.