Nordic Naturals

1995 yılında Amerika’da kurulmuştur. Tat ve koku bakımından bir ilk olarak arındırılmış üretim yapmıştır. Yoğun balık kokusu ve tadı olmadan kullanılabilen Omega 3 ürünleri kısa sürede hızla talep görmüştür. Kaliforniyalı üreticinin ürünleri bugün 30’un üstünde ülkede 600’den fazla satış noktasında bulunmaktadır. Yüksek EPA ve DHA değerleri ve soğuk deniz balıklarından elde edilmiş hammadde kullanımı ile birçok kişinin ilk tercihi haline gelmiştir.

Devamını oku..

8 Ürün

sayfa başı

8 Ürün

sayfa başı

Nordic Naturals Ürünleri

Omega 3 konusunda uzmanlaşmış olan firma ağırlıklı olarak Omega 3 ürünleri olmak üzere 5 kategoride 100’e yakın ürün üretmektedir. Çocuklar için özel takviyeler, ve probiyotikler de ürettiği ürünler arasında yer almaktadır.

Nordic Naturals Üretim Standartları

Nordic naturals ürünleri sürekli olarak teste tabi tutulmaktadır. En taze ve doğal hammadde kullanılmaktadır. Omega 3 lerde kullanılan balık tazeliği testlerinde dünya standartlarının çok üzerinde olduğu görülmüştür. Balık yağlarının kokusuz ve tatsız olmasını sağlayan özel üretim teknikleri kullanmaktadır. Çocuklar için üretim aşamasında bu kapsüllere doğal tatlandırıcılar eklenir. Harvard Üniversitesi’nin de dahil olduğu 4 farklı üniversite ve ABD Ulusal Sağlık Örgütü Nordic Naturals ürünleri hakkında 40’ın üzerinde araştırma yapmış ve yayınlamıştır. Bu çalışmaların çoğunluğunu klinik çalışmalar oluşturmaktadır. Ürünler üzerinde testler yapılmaya devam edilmektedir.

Nordic Naturals Türkiye

Deneyimli omega 3 üreticisi Türkiye’de 2016 yılı itibariyle 9 farklı ürün ile raflarda yerini almıştır. Ürünler düzenli olarak Farmasima Sağlık Tic. Ltd. Şti tarafından ithal edilmektedir. Gün geçtikçe ürün çeşitliliği Türkiye’de artmaya devam etmektedir. “Denizden Şişeye” sloganıyla üretilen dünyanın en taze omega 3 lerinden bir tanesine sahip markanın olumlu geri dönüşü Türkiye’de oldukça yüksektir.

Nordic Naturals Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız Nordic Naturals gıda takviyeleri güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Yetkili distribütör tarafından ithal edilen ürünler Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.