Bu ürün artık satılmamaktadır.

Nitelikli Kuvvet Antrenmanı Tudor Bompa

Diğer Fitbull ürünleri

Stok Durumu : Stokta yok

55TL
Havale/EFT: 52,25 TL (%5 indirim)

Bu Ürünü Alanlar, Bunları da Aldılar

Ürün Detayları

Marka
Fitbull
Menşei
Türkiye Türkiye
SKT
1
Form
Toz
nitelikli-kuvvet-antrenmani-kitabi


"Nitelikli Kuvvet Antrenmanı, uzun süreli kuvvet geliştirmeniz için yol göstericidir.
Eğer, nitelikli bir biçimde kuvvet geliştirme sağlamak isterseniz, bu kitap sizlere iyi bir kılavuz olacaktır."

Steve Holman

Editor in Chief, Iron Man Magazine

"Kuvvet antrenörlüğü yapmak, bilim ile sanatı birleştirmektir. Nitelikli Kuvvet Antrenmanı, dönemlemenin bilimsel ilkeler ile düzenlenmesi ve bunun uygulama programı geliştirmede sanatsal incelikle bir bütün olarak birleştirilmesini sağlamaktadır. Bu açıdan bu kitap, bütün kuvvet antrenörleri ve bireysel antrenörler için çok yararlı bir kaynaktır."

Charles Poliquin

Poliquin Strength Institute


Kitap bilgileri

Adı: Nitelikli Kuvvet Antrenmanı
Orijinal adı: Serious Strength Training (3rd edition)
Yazarlar:Tudor Bompa, Mauro Di Pasquale, Lorenzo Cornacchia
Boyut: 20x24 cm
Sayfa sayısı: 410
ISBN: 978-9944-379-46-5
Fiyatı: 45 TL

Arka kapak yazısı: Tudor Bompa ( antrenmana biliminin dünyaca tanımış uzmanlarından) , Mauro Di Pasquale Kuvvet geliştirici beslenme konusunda bir uzman olan ) ve eski bir bodybuildingci olan Lorenzo Cornacchia güncel kullanılan, işlevi önemli ve cok etkili olan alıştırmaları bir araya getirmek düzenli bir ya bir işbirliği gerçekleştirmişlerdir.

Nitelikli kuvvet antrenmanı, uzun süreli ve yoğun bir işbirliği ile ,daha faz kas kas kütlesi, kuvveti ve tanımlamasına ulaşmak isteyenler katkı sağlamak için oluşturulmuştur. Kitapta her düzeydeki sporcunun gereksinimlerine yanıt verecek alıştırmalar, programlar ve düzenleme yaklaşımları sunulmuştur.

İçindekiler

I.KESİM : KUVVET ATRENMANININ BİLİMSEL TEMELLERİ
Bölüm 1 Antrenman uyaranlarına uyum
Bölüm 2 Antrenman dönemlemesi
Bölüm 3 Program Tasarımını çok iyi yapmak
Bölüm 4 Kas yenilenmesinin hızlandırılması

II.KESİM : KAS BÜYÜMESİ İÇİN BESLENMENİN EN ÜST DÜZEYDE GERÇEKLEŞTİRİLMESİ
Bölüm 5 Beslenme ve Metabolik Diyet
Bölüm 6 İyi ve Kötü Yağlar
Bölüm 7 Metabolik Diyet Planlaması ve Uygulaması
Bölüm 8 Ek besin destekleri (Supplement)

III.KESİM ENÜST DÜZEYDE UYARIM SAĞLAYAN ALIŞTIRMALAR
Bölüm 9 Uygun alıştırma seçimi
Bölüm 10 Alt - Vücut alıştırmaları
Bölüm 11 Üst – Vücut alıştırmaları

IV.KESİM: ANTRENMANIN ALTI EVRESİ
Bölüm 12 Anatomik Adaptasyon ( AA )
Bölüm 13 Hipertrofi ( H )
Bölüm 14 Karma Antrenman ( M )
Bölüm 15 Maksimum Kuvvet ( MxK )
Bölüm 16 Kas Tanımlama, (arınma, kesme) ( KT )
Bölüm 17 Geçiş ( T )
Ek A : Besin Etiketlerini anlama
Ek B: Alıştırmaların Anabolik Etkilerini En üst Düzeye Çıkarmak İçin Beslenme
Ek C Tekrar sayısına göre kaldırılan Maksimal Ağırlığın bulunması
Ek D: Ağırlık belirleme çizelgesi

Sözlük
Kaynaklar
Dizin
Yazarlar

Facebook Yorumları

Müşteri Yorumları (19)
Nerde bulabilirm
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Arkadaslar yardimci olurmusunuz nerede bulabilirm bulamiyorum bu kitapdan Yorum yapan: (14.05.2017 tarihinde gönderildi)
kaliteli
Tat
Performans
Fiyat
İçerik
güzel kaliteli bir kaynak Yorum yapan: (16.06.2015 tarihinde gönderildi)
harika
Tat
Performans
Fiyat
İçerik
ilkkez fitbulldan alışverişimi yaparken bu ürünü tercih ettim.kitap kaliteli bir yayın gibi duruyor okuduktan sonra detaylı bir analiz yazacağım.kargo cok hızlıydı çok ilgili davranıldı hersey için teşekkürler bu sektörde lider olacaksın gibi duruyor fitbull Yorum yapan: (30.04.2015 tarihinde gönderildi)
her antrenör okumalı
Tat
Performans
Fiyat
İçerik
Fitbull'un bir supplement sitesinden öte bir firma olduğunu gösteren bir ürün. Bu tarz Türkçe bilgilendirici kaynakların olması güzel, çünkü ülkemizde maalesef sayıları az. Yorum yapan: (11.04.2015 tarihinde gönderildi)
ansiklopedi
Tat
Performans
Fiyat
İçerik
İnternetten bulduğum örnek pdfte faydalı bilgiler var, bir ansiklopedi olarak kullanılabilir. Ancak fiyatı pahalı. Yorum yapan: (10.04.2015 tarihinde gönderildi)
Kitap iyi de yayın berbat
Tat
Performans
Fiyat
İçerik
Çeviri ve düzelti işi baştan savma yapılmış, bazı kısımlarında felan değil, hemen hemen her sayfada en az bir hata var. Bunun haricinde, kaynak kitap olarak faydalı. Yorum yapan: (20.09.2014 tarihinde gönderildi)
birkaç çeviri hatası dışında ok
Tat
Performans
Fiyat
İçerik
terimler çevirilirken tam türkçe karşılığı olmadığından bazı kelimelerde sıkıntı var.. bazı cümleleri 4-5 kez okumama rağmen anlayamadım anlam bozukluğu var.. ama genel olarak faydalı ve işi gerçek anlamda ciddiye alan biri tarafından yazıldığı çok belli.. kitap işin özünü ve kısa sürede antrenman ritüelinizde fark yaratacak ip uçlarını barındırıyor.. spor yapıyorsa bilinçli yapılması için okunmasını tavsiye ederim.. Yorum yapan: (28.08.2014 tarihinde gönderildi)
çeviri hatası
Tat
Performans
Fiyat
İçerik
bazı cümlelerde anlatım bozukluğu var allahtan yanlarında ingilizce açıklamaları konmuşş.. egzersiz isimlerine türkçe yazmak biraz komik olmuş:) Yorum yapan: (14.07.2014 tarihinde gönderildi)
uzman olmaya gerek yok
Tat
Performans
Fiyat
İçerik
spor yapsın yapmasın..pt olsun olmasın bodybuilding e ilgi duyan her kesin okuması gereken bir kitap fitbull a da tşk Yorum yapan: (10.05.2014 tarihinde gönderildi)
teşekkürler
Tat
Performans
Fiyat
İçerik
bazı yerlerde düşük cümleler var ancak ingilizce terimlerin de belirtilmesi iyi olmuş.. kitaba bu kadar para verir mi bizim milletimiz bilmiyorum ancak iyi bir kaynak Yorum yapan: (3.05.2014 tarihinde gönderildi)
içeriği iyi
Tat
Performans
Fiyat
İçerik
gercekten tam bir vucut geliştirme bilgi kaynağı teşekkürler fitbull Yorum yapan: (27.04.2014 tarihinde gönderildi)
Harika ürün, hızlı kargo, kötü paketleme
Tat
Performans
Fiyat
İçerik
Kitap ,siparişi geçtikten sonra 24 saat içerisinde elime geçti.kitabın üzerine sadece bir kat baloncuklu poşet sarılmış.sert bir karton kullanılsaydı bu hasar oluşmazdı.Kitabı bantlayarak düzgün duracak hale getirebildim.

İçeriğe gelince, her sayfası faydalı bilgilerle dolu. Bu spora gönül verenlerin mutlaka kütüphanesinde bulunması gereken bir ansiklopedi.
Yorum yapan: (17.04.2014 tarihinde gönderildi)
Tam destek
Tat
Performans
Fiyat
İçerik
Ülkemizde cahil bir konu olan vücut geliştirme için büyük adımlar. Başka türkçe kaynaklarda bulamayacağınız çok faydalı bilgiler var içinde herkese tavsiye ediyorum. Tercüme edip bizim piyasaya getirenlere de burdan teşekkürlerimi sunuyorum. Kitabı alıp destek olun derim. Tabiki Fitbul farkını da unutmayalım :) Yorum yapan: (12.04.2014 tarihinde gönderildi)
iyi bir rehber
Tat
Performans
Fiyat
İçerik
güvenilir kaynak ilk 160 sayfasını bir çırpıda okudum spor salonlarında boşuna saatlerinizi geçirmek istemiyorsanız alıp okuyunn Yorum yapan: (26.03.2014 tarihinde gönderildi)
tudor bompa
Tat
Performans
Fiyat
İçerik
dün sipariş verdim bu gün ulaştı birkaç güne içerik hakkında yorum yapacağımm Yorum yapan: (19.03.2014 tarihinde gönderildi)
vucut geliştrme için her şey
Tat
Performans
Fiyat
İçerik
Tudor Bompa yı takip eden birisi olarak hemen aldım hızlıca göz attığım kitap dolu dolu 400 küsür sayfadan oluşyor.. ürün elime hızlı ulaştı bu imkanı snduğunuz için teşekkürler fitbull Yorum yapan: (18.03.2014 tarihinde gönderildi)
en iyi türkçe kaynak
Tat
Performans
Fiyat
İçerik
gerçekten bilinçli bir şekilde hedeflediğiniz ölçüye ulaşmak için çok iyi bir kaynak.. bu tarz yayınların Türkçeye çevrilmesi fitness ve vucut geliştiriciler açısından çok sevindirici Yorum yapan: (17.03.2014 tarihinde gönderildi)
hızlı kargo
Tat
Performans
Fiyat
İçerik
. yayın evinde +7.5 tl kargo var.. burayı tavsiye ediyorum.. aynı gün gönderdiler Yorum yapan: (17.03.2014 tarihinde gönderildi)
bravo
Tat
Performans
Fiyat
İçerik
sonunda forumlar ve bilinçsiz spor hocalarının bilgi kirliliğinden kurtaracak bir Türkçe kaynak yayınlandı... alıp okursanız birçok şeyi yanlış bildiğinizi ve uyguladığınızı göreceksiniz.. umarım spor hocaları da alıp bir göz atar Yorum yapan: (15.03.2014 tarihinde gönderildi)
Ürüne Yorum Yapın
Yorumlayacağınız ürün : Nitelikli Kuvvet Antrenmanı Tudor Bompa
Bu ürüne kaç puan verirsiniz ? *
  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Tat
Performans
İçerik
Fiyat