New Life

New Life

Şifar ilaç çatısı altında bulunan marka 1995 yılında Taymed firmasından alınarak tekrardan pazara kazandırılmıştır. New Life bugün kalitesi ve güvenirliği kanıtlanabilir takviye edici ürün üretimi konusunda Türkiye’de en önemli markalar arasında gösterilmektedir. Türkiye’de 300’den fazla satış noktası olan New Life ürünleri aynı zamanda 10’dan fazla ülkede satışa sunulmuştur.

Devamını oku..

15 Ürün

sayfa başı

15 Ürün

sayfa başı

Şifar İlaç Hakkında Kısa Bilgi

1966 yılında Dr. Parodi tarafından kurulmuştur. Deneyimli firma “ilaçta kalitenin mimarı” mottosuyla 50 yılı aşkın süredir yüksek kalitede ilaç ve besin takviyeleri sunmuştur. Bugün lider konumdaki New Life markasının yanında Hermesetas ve Metpamid markalarına ev sahipliği yapmaktadır. Deneyimli firma yaptığı araştırma – geliştirme faaliyetleri ile birlikte ürün gamını arttırmaktadır.

New Life Ürünleri

Gıda takviyesi konusunda uzmanlaşan marka EFA ürünlerinde uzmanlaşmıştır. 13 farklı ürün ile raflarda yer bulan marka ayrıca Türkiye’de en fazla tercih edilen CoQ – 10 ve Ginvit ürünleriyle de lider konumdadır.

New Life Üretim Standarları

New life ürünleri Türkiye’ye Amerika ve Avrupa’dan GMP yetkinlik belgesine sahip üreticiler tarafından üretilerek giriş yapmaktadır. Kapsüllerin tamamı balık jelatini ya da bitkisel kaynaklıdır. Aynı zamanda markanın omega 3 ürünleri IFOS (uluslararası balık yağı standartları) tarafından onaylıdır. Ürünler aynı zamanda 2007 yılında diyet ve sağlık ürünleri dalında Monde Selection kalite ödülüne layık görülmüştür. New Life GOED Omega-3 üyesi olan Türkiye’deki tek firma olma unvanına sahiptir. Kalite bakımından tescilli içeriğe sahip olan ürün aynı zamanda testler sonucunda 100% onaylanmış içeriğe sahiptir.

New Life Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız New Life gıda takviyeleri güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Yetkili distribütör tarafından ithal edilen ürünler Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.