NBL

NBL

NBL (Nobel) Markası Nobel ilaç çatısı altında yer almaktadır. Nobel ilaç 1964 yılında kurulmuştur Türkiye’nin en deneyimli ilaç şirketleri arasında yer almaktadır. Probiyotik alanında uzmanlaşmış NBL ürünleri ile Türkiye’de en fazla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. NBL sindirim ürünleri ve eklemleri destekleyici ürünler olmak üzere iki ayrı segmentte ürün üretimi gerçekleşmektedir.<

Devamını oku..

10 Ürün

sayfa başı

10 Ürün

sayfa başı

Nobel İlaç Hakkında Kısa Bilgi

Nobel ilaç 1000’den fazla mümessil ve 100’e yakın bölge yönetici ile Türkiye’deki en geniş satış ağına sahip olan firmalardan bir tanesidir. Nobel ürünleri 20’den fazla ülkede satışa sunulmaktadır. Son 10 yılın en hızlı büyüyen ilaç şirketleri arasında yer almaktadır. Bir yandan global pazar arayışlarına devam eden firma diğer taraftan yeni iş birlikleri için araştırmalar yapmaktadır.

NBL Üretim Standartları

Yüksek teknoloji ile donatılmış üretim tesislerinde GMP üretim standartlarına uygun üretim yapmaktadır.

NBL (Nobel) Ürünleri

NBL şu anda 8 farklı ürün ile satışa sunulmaktadır. Probiotic ve Glukozamin kondoitin en çok tercih edilen ürünleri arasındadır. NBL krill oil ise yine hammadde ve içerik değerleri bakımından zengin ve tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

NBL (Nobel) Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız NBL (Nobel) gıda takviyeleri güncel üretim serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Yetkili distribütör tarafından ithal edilen ürünler Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.