Naturade

Naturade

Bitkisel besin takviyeleri üretimi konusunda Türkiye’nin en deneyimli firmalarından birisi olan Sepe A.Ş çatısı altında üretilmektedir. Hammadde ithalatında seçici davranan ve ar-ge departmanına sürekli yatırım yapan firma yüksek adette ürün çeşitliliği sunmaktadır.

Devamını oku..

15 Ürün

sayfa başı

15 Ürün

sayfa başı

Naturade Üretim Standartları

6000 m2 kapalı alana sahip teknolojik üretim tesisinde hijyenik şartlarda ve yüksek kalite standartlarında üretim gerçekleştirmektedir. GMP ve HACCP üretim standartlarına uygun üretim gerçekleştirmektedir. Bu yeterlilik belgelerinin yanında tüm üretimi ISO 2000:2005 Gıda Yönetim sistemine uygun şekilde üretilmekte ve izlenmektedir. Ürünlerin FDA onayları bulunmaktadır.

Naturade Ürünleri

Bitkisel gıda takviyesi kategorisinde birçok ürün üretimi bulunmaktadır. En fazla tercih edilen ürünleri Naturade Epimedium, ve Omega 3-6-9 ürünleri olarak sıralanabilir.

Naturade Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız Naturade ürünleri güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Yetkili distribütör tarafından ithal edilen ürünler Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.