Natrol

Natrol

Natrol 1980 yılında kurulmuştur. Plethico Pharmaceuticals çatısı altında bulunmaktadır. Amerikalı üretici 30 yılı aşkın tecrübesiyle pazardaki en iyi besin takviyelerini üretmeyi hedeflemektedir. Bugün 30’dan fazla ülkede ve eczaneler dahil 65.000 üzerinde satış noktası ile en fazla tercih edilen besin takviyeleri üreticileri arasındadır. Global pazarda verdiği hizmet ile 100’ün üzerinde çalışanı bulunmaktadır.

Devamını oku..

5 Kayıt

sayfa başı

5 Kayıt

sayfa başı

Plethico Pharmaceuticals Hakkında Kısa Bilgi

200’den fazla markayı 40’dan fazla ülkeye ulaştıran sağlık alanında en büyük şirketlerden bir tanesidir. 1963 yılında kurulmuştur. Bu yıldan itibaren firmanın misyonu global anlamda en iyi bitkisel ürünleri ve besin takviyelerini dünya geneline ulaştırmak olmuştur. Geniş satış ağı sayesinde zengin ürün gamını birçok ülkeye ulaştırmaktadır.

Natrol Ürünleri

Natrol ilk üretimini form korumaya yönelik bitkisel bir ürün olarak tasarlamıştır. Kısa sürede sağladığı başarı ile ürün gamını genişletmiş ve kısa sürede lider pozisyona gelmiştir. Prolab, MRI, Shen Min gibi markaları da barındıran Natrol bugün 300’ün üzerinde ürün gamı ile dünya çapında hizmet vermektedir.

Natrol Üretim Standartları

Natrol üretim tesisleri GMP standartlarına uygundur. Doğadaki en saf bitkiler ve hammaddeler kullanılarak ürünler üretilmektedir. Agilent Teknolojisi ile üretim yapan firma; ürünlerin son kullanma tarihleri gelinceye kadar kullanıcıların maksimum verim almasını sağlanmaktadır.

Natrol Türkiye

Natrol Türkiye’ye Dost Vitamin tarafından düzenli olarak ithal edilmektedir. Şu anda 13 ürün ile Türkiye pazarında yer almaktadır. Yakın zamanda yeni ürünlerinin de gelmesi beklenmektedir. En fazla tercih edilen ürünleri Natrol Melatonin, Milk Thistle ve Tonalin CLA olarak sıralanabilir.

Natrol Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız Natrol ürünleri güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Yetkili distribütör tarafından ithal edilen ürünler Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.