Nanobolix

Nanobolix

Nanobolix 2009 yılında kurulmuştur. Hammaddeyi ağırlıklı olarak Avrupa’dan ithal edip dolumu Türkiye’de gerçekleştirmektedir. Sporcu gıdaları pazarında Türkiye’de faaliyet gösteren ilk firmalar arasında yer almaktadır. Araştırma – geliştirme faaliyetlerine önem veren firma yenilikçi formüllerle ürün üretimi gerçekleştirmektedir.

Devamını oku..

18 Ürün

sayfa başı

18 Ürün

sayfa başı

Nanbolix Ürünleri

14 farklı ürün gamı ile satışa sunulmuştur. BNE multi pack, Pilates pack gibi ürünleri ile tek serviste alınan farklı tablet üretimi konusunda Türkiye’de bir ilk olmuştur. En fazla tercih edilen ürünleri ise %90’ın üzerinde saflığa sahip izole proteini ve carnibolix l-karnitin ürünü olmuştur.

Nanobolix Üretim Standartları

Nanobolix üretim tesisleri GMP standartlarına uygundur. Ayrıca ISO 9001:2008 ve ISO 2200:2005 yetki belgelerine sahiptir. İçerik bakımından etkin formülasyon kullanımı sayesinde ürünlerinden elde edilen sonuçlar yeterli düzeydedir. Nanobolix ayrıca Türkiye’de ürünlerini geliştirdikten sonra profesyonel sporcularla test aşamasından geçirmektedir. Olumlu geri dönüş oranı yüksek olan marka Türkiye’de çeşitli sponsorluklar da yürütmektedir.

Nanobolix Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız Nanobolix ürünleri güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Yetkili distribütör tarafından ithal edilen ürünler Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.