Myprotein

Myprotein

En son bilimsel bulgulara dayanarak kendi tesislerinde üretim yapan firma İngiltere'nin en fazla tercih edilen supplement markasıdır. UKAS tarafından akredite edilmiş kalite ortağı ALS ile ürünlerin kalitesi test edilmektedir. Bağımsız testlerin, üretilen her ürünün yüksek kalite özelliklerini karşıladığından emin olmak için ürünlerde ISO17025 kalite stadartları sağlanmaktadır. İngiliz Perakende Konsorsiyumu, Myprotein ürünlerinin gıda güvenliği notunu AA sınıfı olarak sertifikalandırmıştır ve Avrupa başta olmak üzere tüm dünyada bu erecelendirmeyi hak eden sporcu gıda takviyesi üreticisi çok kısıtlıdır.

Devamını oku..

12 Ürün

sayfa başı

12 Ürün

sayfa başı

MyProtein Türkiye:

MyProtein Türkiye'ye ilk defa 2016 yılında ithal edilmiş ve o tarihten itibaren birçok sporcunun ilk tercihleri arasına girmiştir. İmpact whey protein, peanut butter, BCAA ve izole protein ürünleri bu markanın en fazla tercih edilen ürünleri arasında yer almaktadır. Protein aromasındaki sunduğu zengin ve lezzetli alternatif ile Türkiye'de en fazla aromada satış yapan protein olmuştur. Yüksek saflıktaki ürünleri ve kaliteli içeriği ile satış hacmi 2017 yılında birçok markayı geride bırakmıştır.

MyProtein Üretim Standartları:

Her üretim serisinden rasgele seçilmiş ürünler bağımsız kuruluşlarca teste tabi tutulmaktadır. GMP standartlarına uygun üretim yapan firma aynı zamanda RC Gıda Güvenliği sertifikası ve HACCP üretim sertifikasına sahiptir. Kendi tesislerinde üretim yapması sayesinde hijyen koşulları ve hammadde kalitesi sorgulanabilir ve yüksek standartlardadır.

MyProtein Ürünleri:

En iyi kalitede uygun fiyatlı ürünler politikasıyla üretim yapan firma Avrupa ülkerleri başta olmak üzere tüm dünyada 40'dan fazla ülkede satışa sunulmaktadır. Ürünler profesyonel atletlerin kullanımına uygudur. Ürünler WADA (Dünya Anti Doping Ajansı) kapsamında üretilmekte ve belgelenmektedir.