Musclemeds

Musclemeds

MuscleMeds Maksimum Human Performans (MHP) nin de kurucusu olan Gerard Dente tarafından 2008 yılında kurulmuştur. Bugün 10’dan fazla ülkede satışı gerçekleşmektedir. Üst seviye sporculara yönelik ürünler ile maksimum gelişmeyi hedefleyen Amerikalı firma sığır eti proteini konusunda uzmanlaşmıştır. Ar-ge departmanına sürekli olarak yatırım yapmaktadır.

Devamını oku..

7 Ürün

sayfa başı

7 Ürün

sayfa başı

MuscleMeds Ürünleri

Musclemeds 17 farklı ürün ile Amerika pazarında hizmet vermektedir. Carnivor beef isolate ürünü lokomotif pozisyonda bulunmaktadır. Carnivor beef sıradışı içeriği ve amino asit profili ile sporcuların dikkatini çekmeyi başarmıştır.

MuscleMeds Türkiye

Musclemeds Türkiye’ye getirildiği yıllardan itibaren orta – üst seviyedeki sporcuların ilgisini çekmiştir. Düzenli olarak ithalatı gerçekleşen ürünler şu an için (2016 yılı) Türkiye’de 7 farklı ürün gamıyla hizmet vermektedir. Musclemeds carnivor beef isolate protein tozu, amino decanate kompleks amino asit ve beef aminos markanın en fazla tercih edilen ürünlerini oluşturmaktadır.

MuscleMeds Üretim Standartları

Sıradan formülasyonlar yerine yenilikçi ve mükemmeliyetçi ürünleri üretmeyi hedeflemektedir. Firmanın üretim tesislerinde GMP standartlarında üretim yapılmaktadır. Hammadde kalitesinin öneminin altını çizen firma yenilikçi ürünler için araştırma – geliştirme departmanına sürekli olarak yatırımlarda bulunmaktadır.

MuslceMeds Sporcuları

Kurulduğu yıllardan itibaren MuscleMeds birçok sporcu ile sponsorluk çalışmaları yürütmektedir. Bu sporculardan en fazla bilineni Carnivor Beef Isolate proteinin de tanıtılmasında ve tercih edilmesinde büyük önem taşıyan Kai Greene olmuştur. Kai dışında MuscleMeds’in sponsor olduğu başlıca sporcular Akim Williams, Britani Camponoli ve Lou Moreira olarak sıralanabilir. Bilimsel açıdan en gelişmiş, en güvenli ürünleri üreterek her bir ürününün atletik performans, güç ve kişisel sağlığa katkıda bulunacak şekilde dizayn etmeyi misyon edinen firma profesyonel sporcuların her an kullanıp inandığı bir marka olmayı hedeflemektedir.

MuscleMeds Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız MusleMeds ürünleri güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Yetkili distribütör tarafından ithal edilen ürünler Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.