Multipower

Multipower

Multipower sports food 1977 yılında kurulmuştur. 35 yılı aşkın deneyimi ile Multipower bugün toplam 36 ülkede satışa sunulmaktadır. Üst üste Avrupa’nın en iyi supplement üreticisi olarak seçilen tek markadır. Atlantic Grup çatısı altında yer almaktadır.

Devamını oku..

17 Ürün

sayfa başı

17 Ürün

sayfa başı

Atlantic Grup Hakkında Kısa Bilgi

5370 çalışanı ve 19 üretim tesisi ile Avrupa’nın en büyük gıda üreticileri arasında yer almaktadır.

Multipower Nutrition Kalite Standartları

Ürün kalitesine önem veren firma bu yüzden üretim tesisini Hamburg’da bulunan araştırma – geliştirme departmanının yanına inşa etmiştir. Bu şekilde tüm üretim sürecini kontrol altında tutan Multipower aynı zamanda İSO 9001 sertifikasına sahiptir. Uluslararası Besin Standartları Enstitüsü (İFS) tarafından da onaylanan ürünleri bugün 30’dan fazla ülkede satılmaktadır. Avrupa'nın en iyi atletleriyle çalışan Multipower besin takviyeleri konusunda 30 yılı aşkın bir deneyime sahiptir. Sporcuları hedeflerine ulaştıracak sporcu besinlerini üretmek 1977'den beri markanın tek misyonu olmuştur. Bu alanda yaptıkları araştırma & geliştirme yatırımları ise bunun en büyük kanıtı olarak gösterilmektedir.

Multipower Ürünleri

Sports food ve pro olmak üzere iki kategoride üretim yapılmaktadır. Toplam ürün gamı 2016 yılı itibariyle 70’yi geçmiştir. Pro serisinde hedeflenen temel spor dalı fitness ve vücut geliştirme iken sports food serisinde daha az kas gücü gerektiren spor dalları hedeflenmiştir. Pro serisindeki ürünlerin protein oranı, sports food kategorisindeki ürünlere oranla daha yüksektir.

Multipower Türkiye

Multipower Türkiye’ye sürekli olarak ithal edilmektedir. Birçok sporcunun ilk tercihi olan marka 20’ye yakın ürün ile Türkiye pazarındadır. En fazla tercih edilen ürünleri arasında pure whey protein ve l-carnitine ürünleri sıralanabilir. Bisiklet ve koşu sporları ile ilgilenen sporcular ise Multipower Multicarbo Gel ürünlerini sıklıkla tercih etmektedir.

Multipower Sporcuları

Multipower şimdiye kadar birçok sporcu ile sponsorluk çalışmaları yürütmüştür. Movistar Bisiklet Takımı, Jame Bishop ve Jan Frodeno 2016 yılında sponsorluk sağladığı sporculardır.

Multipower Üretim Standartları

Multipower üretim tesisinin HACCP yetkinlik sertifikası bulunmaktadır. Helal gıda sertifikası ve ISO 9001:2000 sertifikası bulunur. Bununla birlikte 10 yılı aşkın süredir Olympic Center’ın resmi partnerliğini yürütmektedir.

Multipower Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız Multipower ürünleri güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Yetkili distribütör tarafından ithal edilen ürünler Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.