MHP

MHP

Maksimum Human Performans (MHP) adından da anlaşılabileceği gibi ürünlerinde maksimum performansı hedeflemektedir. Kurulduğu tarihten itibaren markanın hedefi sporcuların fiziksel potansiyellerini açığa çıkararak hedeflerine ulaşmasında yardımcı olmak olmuştur. Ünlü Amerikalı marka Gerard Dente tarafından kurulmuştur. Bugün 20’den fazla ülkede MHP ürünleri satılmaktadır.

Devamını oku..

9 Ürün

sayfa başı

9 Ürün

sayfa başı

Gerard Dente Kimdir?

Amerika yerelde birçok müsabakada vücut geliştirme dereceleri bulunmaktadır. Aynı zamanda MuscleMeds firmasının da kurucusudur. Sporcu besinlerine dünya çapında yenilikler getirmiş ünlü sporcudur.

MHP Nutrition Ürünleri

MHP Amerika’da 40’a yakın ürün ile supplement üretimi gerçekleştirmektedir. MHP MYO-X, Dark Matter Zero Carb Concentrate en fazla satılan iki Ürünü olarak sıralanabilir.

MHP Üretim Standartları

Yüksek standartlardaki hammadde kalitesi ve kullandığı Micro Feed Technology sayesinde ürün yapıları bozulmadan üretim gerçekleştirir. MHP üretim tesisleri GMP standartlarına uygundur. Ürünler üretim süreci boyunca 3 fazdan oluşan test aşamasından geçmektedir.

MHP Nutrition Türkiye

MHP ürünleri Türkiye’ye düzenli olarak ithal edilmektedir. Uzun süre besleme özelliğine sahip glutamine-sr ve a bomb en fazla tercih edilen ürünleri arasında gösterilebilir. Ayrıca micro feed teknolojisine sahip protein tozu birçok sporcu tarafından tercih edilmektedir.

MHP Takımı

MHP birçok spor dalından sporcu ile sponsorluk çalışmaları yürütmektedir. Vücut geliştirmede Victor Martinez, dövüş sanatlarından Fabricio Werdum, Powerlifter olarak Joe Mazza, ve Futbolcu olarak Chris Hogan başlıca sporcuları sayılabilir.

MHP Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız MHP ürünleri güncel ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Yetkili distribütör tarafından ithal edilen ürünler Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.