Meal Replacement

Meal Replacement Nedir?

Hazırlanması kolay ve basit olan bu tamamlayıcı maddelerin tercih edilmesinin sebebi detaylı bir hazırlık süreci istememeleridir. Günlük öğünlerini hazırlamak için az zamanı olan veya şartları uygun olmayan kişiler için ideal ürünler olan bu maddeler, yemeklerinizi doğru zamanda yemenizi sağlarlar ve vücudunuzun düzgün bir şekilde çalışması için gereken tüm besinleri içerirler.

Devamını oku..

Bu kategoride ürün bulunmamaktadır.

Meal Replacement Ne İşe Yarar

  • Bu ürünler özellikle gitgide daha fazla insanın yoğun ve stresli bir yaşam sürecine girdiği bu günlerde kişinin günlük rutini ile başa çıkabilmesine yardımcı olurlar.
  • Yemek hazırlama ve tertiplemenin stres ve sorumluluğunu ortadan kaldırarak günlük rutinle başa çıkmayı kolaylaştırdıkları gibi kişinin diğer işlerine daha fazla zaman ayırabilmesine olanak sağlarlar.
  • Bu tamamlayıcı maddeler aynı zamanda besinlerden alınan kalorilerin sayılabilmesine imkan tanıdıklarından kilo vermek isteyen bireyler tarafından da kullanılabilirler.

Dikkat-Olası Yan Etkileri
  • Besinsel tamamlayıcı maddeler, çeşit içeren, dengeli bir beslenmeye ve sağlıklı bir yaşam tarzına alternatif olarak kullanılmamalıdır.