McDavid

McDavid

1969 yılında Dr. Robert F. McDavid tarafından kurulmuştur. İlk olarak futbolcular için dizlik üretmiştir. Bugün McDavid ürünleri profesyonel sporcular ve spor hekimler tarafından en fazla önerilen koruma ürünlerini üretmektedir. Güney Kaliforniya merkezli şirketin Avrupa ve Japonya’da distribütör kanalları bulunmaktadır. McDavid ürünleri18’den fazla ülkede satışa sunulmaktadır.

Devamını oku..

18 Ürün

sayfa başı

18 Ürün

sayfa başı

McDavid Ürünleri

Sportmed, sports protection ve performance apparel olmak üzere 3 kategoride ürün üretimi gerçekleştirmektedir. Amerika’da toplamda 200’den fazla ekipman ve kıyafetle sporseverlerin karşısına çıkmaktadır.

McDavid Türkiye

McDavid Türkiye’de ağırlıklı olarak Sports Protection ürünleri ve fitness ekipmanları ile bulunmaktadır. Athletic Tape ve Elbow band en fazla satan ürünleri arasında yer almaktadır. Ayrıca dizlik, bileklik ve kolluk koruma ürünleri sporcular tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

McDavid Sporcuları

Deneyimli firma bugüne kadar birçok sporcu ile sponsorluk çalışması yürütmüştür. 2016 sporcuları ise Deandre Jordan, Rachel Demita ve Jamal Charles olarak sıralanabilir. McDavid ayrıca basketbol ve rugby etkinlikleri düzenleyerek daha fazla sporcunun ilgisini çekmektedir.

McDavid Teknolojisi

Bugüne kadar teknolojiyi ürünlerine yansıtan marka Engineered Elastic, Dual Complression, Teflx, Hex, HDC ve Cold Recovery gibi teknolojileri kullanmıştır. Bu sayede sporcular için maksimum verim alabileceği yüksek konforlu korumalar ve ekipmanlar ortaya çıkarmıştır.

Ar-Ge

Sporculardaki potansiyel performansı maksimum seviyede alabilmek için McDavid sürekli araştırma Ar-Ge çalışmalarında bulunmaktadır. Patentli Hex pedleri sayesinde sakatlanmaları minimuma indirirken konfordan taviz vermemektedir. Ürünler piyasaya sürülmeden önce farklı sporcular tarafından uzun süre test edilmektedir. Bu geribildirimler değerlendirilerek gerekli modifikasyon ürünler üzerinde gerçekleştirilmektedir.

McDavid Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız McDavid ürünleri güncel sezon serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Tüm ürünler Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.