Multipower Kilo Aldırıcılar

Yüksek hammadde kalitesi ile kendini kanıtlamış deneyimli supplement üreticisi Multipower Türkiye'ye düzenli olarak ithal edilmektedir. Diğer ürünleri gibi yüksek değerlere sahip Multipower kilo aldırıcı ürünler birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Dengeli içeriği sayesinde kilo ve hacim kazanımının yanında kas kütlesinin gelişimini destekler. Amino asit bakımından zengin formülasyonu toparlanma sürecinde etkilidir.

1 Ürün

sayfa başı

1 Ürün

sayfa başı

Multipower Kilo Aldırıcı Kullananlar Ne Yorum Yaptı:

Olumlu geri dönüş oranı kategori ortalamasından daha düşüktür. Daha çok hammadde kalitesi bakımından hassas olan porcular tarafından tercih edilmektedir. Protein & karbonhidrat oranı dengeli olduğundan daha çok bulking dönemlerinde kullanılmaktadır. Temel hedefi kilo kazanımı olan sporcular hedefe olaşmak bakımından yetersiz olarak nitelendirmiştir. Tekrar eden kullanım oranı kategori ortalamasının aldındadır.

Multipower Kilo Aldırıcıların Kullanımı:

Ayrıca protein tozu kullanılmıyorsa spor sonrası kullanım için idealdir. Protein tozları ile karıştırılıp kullanılabilir. Spor sonrası kullanımlarda süt ile kullanılacaksa yağsız süt tercih edilmelidir. Spor olmayan günlerde ara öğünlerde kullanılabilir. Laktoza karşı hassasiyeti olan sporcuların kullanması tavsiye edilmez. İçerisinde kreatin bulundurmadığı için uzun süreli kullanımlar için uygundur. Spor yapılan süre boyunca rahatlıkla kullanılabilir.

En İyi Fiyata Satın Al:

Fitbull'da satınlan tüm multipower ürünleri yetkili distribütörlerce ithal edilmiş olup en iyi fiyat ve ücretsiz kargo imkanı ile sunulmaktadır. Vade farkız taksit imkanı ve kapıda ödeme seçeneği tüm ürünlerde sunulmaktadır.