Dymatize Mass Ürünleri

Dymatize'ın kilo kazanımı için formüle ettiği karbonhidrat ağırlıklı ürünlerden oluşmaktadır. Türkiye'de super mass gainer ürünü bulunmaktadır. Bu ürün elite mass ürününne göre daha yüksek kalori içeriğine sahiptir. Dymatize kilo aldırıcılar kilo kazanmaya çalışan sporcular ve metabolizması hızlı olan kişiler için iyi birer ara öğün kaynağıdır.

1 Ürün

sayfa başı

1 Ürün

sayfa başı

Dymatize Mass Ürünleri

Dymatize super mass gainer ve Dymatize elite mass gainer ürünleri bulunmaktadır. Elite mass ürünü Türkiye'ye ithal edilmemektedir. Super mass gainer ürünü alanında en fazla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Dymatize Kilo Aldırıcı Kullanımı

Yüksek karbonhidrat içeriği sayesinde kısa sürede hacim kazanımı ve kilo almak isteyen kişiler için uygundur. Ürün kullanım süresinde düzenli olarak spor yapılması tavsiye edilmektedir. Aksi halde bölgesel olarak yağlanma görünebilir. Spor sonrası 1 ölçek ve ara öğün olarak 1 ölçek olarak kullanılması tavsiye edilmektedir. Kişisel hedefler doğrultusunda akşam yatmadan da 1 ölçek kullanılması uygundur.

Kilo Aldırıcılar Ne İşe Yarar?

Hangi tip kilo aldırıcı ürünün daha gerekli olduğu sporcunun amaçlarına göre değişir. Ürünler başlangıç seviyesindekiler için olduğu kadar uzman sporcular için de günlük enerji dengesi düşünülerek hazırlandığından, gereksiz kilo alımı veya yağ depolanması engellenmiştir. Bir ürünün içerdiği kalori ve basit şeker miktarı ne kadar fazlaysa, ürünün kilo aldırma ihtimali de o kadar yüksektir. Diğer yandan yüksek miktarda protein ve kompleks karbonhidrat içeren kilo aldırıcılar kas gelişimine çok daha fazla katkıda bulunurken yağ depolarının da yakılmasını sağlarlar.

Dikkat Yan Etkiler

Laktoza karşı alerjik durumu olan kişilerin kullanılmasın tavsiye edilmez. Tavsiye edilen dozlarda kullanılması gerekmektedir. İshal durumu, mide bulantısı kaydedilmiş yan etkileri arasında yer almaktadır. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde ürünün kullanılmaı tavsiye edilmez. Ürünün kullanımı için tavsiye edilen yaş sınırı 16'dir.