Maflor

Maflor

Maflor Plus Mamsel İlaç San. ve Tic. A.Ş bünyesi altında bulunmaktadır. Maflor probiyotik aktif probiyotik içeren gıda takviyesidir. Bağırsak florasında bulunan yararlı bakterilerin sayısını artırırken zararlı bakterin azalmasına yardımcı olur. Sindirim sistemi problemlerinde en fazla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Devamını oku..

1 Ürün

sayfa başı

1 Ürün

sayfa başı

Mamsel İlaç San Hakkında Kısa Bilgi

Selçuk Ecza Holding’in yan kuruluşu olarak 1991 yılında kurulmuştur. Tıp alanaındaki faaliyetleri yakından takip ederek bu ihtiyaçlara doğrultusunda ürün tedariği sağlanmaktadır. 2015 yılında Tuzla’da üretim tesisi kurulmuştur.

Maflor Üretim Standartları

3500’m2 lik Mamsel fabrikalarında üretilen ürünler ISO 22716 (Kozmetik Kalite Yönetimi), ISO 13485 (Tıbbi Cihaz Kalite Yönetimi) ve Sağlık Bakanlığı GMP gerekliliklerine uygun olarak yapılmaktadır.

Maflor Ürünleri

Maflor damla, kapsül ve şase olarak 3 farklı formda satışa sunulmaktadır. En çok tercih edilen probiyotikler arasında olan Maflor plus ürünleri sindirim problemleri için sıklıkla kullanılmaktadır.

Maflor Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız Maflor ürünleri güncel üretim serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Tüm ürünler Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.