Ligone

Ligone

RC farma çatısı altında bulunmaktadır. 2008 yılında kurulmuş ve bugüne kadar sektörün önde gelen firmaları arasında yer almıştır. Kaliteli ve ekonomik fiyat politikasıyla hizmet veren firma hammadde kalitesine özen göstermektedir.

Devamını oku..

8 Ürün

sayfa başı

8 Ürün

sayfa başı

RC Farma Hakkında Kısa Bilgi

Alanında tercih edilen Fatex ve Probien markalarını da çatısı altında bulundurmaktadır. Ar-ge yatırımları ile en iyi verim alınabilecek ürünleri geliştirmeyi hedeflemiştir.

Ligone Üretim Standarları

Hiçbir Ligone ürününde domuz katkısı kullanılmaz. Ürün üretiminde kullanılan hassas kalite kontrol süreçleri gereği hiçbir üründe ağır metaller, zararlı kimyasal maddeler, tarım ilaçları, mikroorganizma ve radyoaktif maddeler bulunmaz.

Ligone Ürünleri

6 farklı kategoride ürün sunmaktadır. Bunlardan en fazla tercih edilen Ligone ürünleri Beta glucan Probiotic Multivitamin ve Coenzyme q10 ürünleridir. Ayrıca Ligone Omega3 EPA, DHA bakımından zengin içeriğe sahiptir.

Ligone Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız Ligone ürünleri güncel üretim serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Tüm ürünler Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.