Layenberger

Layenberger

1989 yılınd Mr. Harald Layenberger tarafından kurulmuştur. Sağlık ve gıda segmentinde faaliyet gösteren firma yenilikçi ürünleri ile dikkat çekmektedir. Düşürülmüş karbonhidrat ve yüksek protein değerlerine sahip ürünler ile sağlıklı beslenmeyi desteklemektedir. Protein diyeti uygulayan ve makro besinleri sağlıklı yollardan almak isteyen kişiler için uygun ürünlerdir. Başta Avrupa olmak üzere 10’dan fazla ülkede satışı yapılmaktadır.

Devamını oku..

1 Ürün

sayfa başı

1 Ürün

sayfa başı

Layenberger Ürünleri

LowCarb.one, yourWhey, Fit+feelgood, ve shaker olmak üzere 4 farklı segmentte ürünleri bulunmaktadır. Bugün 20’den fazla ürün çeşidi ile hizmet vermektedir.

Layenberger Türkiye

Türkiye’ye ilk defa 2015 yılında ithal edilmiş ve LowCarb segmentindeki Protein müsli ürünü ile pazara giriş yapmıştır. Önümüzdeki dönemde markanın diğer ürünlerinin de Türkiye’ye getirilmesi gündemdedir.

Layenberger Üretim Standarları

Üretilen Layenberger ürünleri SGS INSTITUT FRESENIUS tarafından teste tabii tutulmaktadır. Bu testlerde hammadde kalitesi, GDO içeriği, yasaklı madde kullanımı gibi incelemeler düzenli olarak yapılmaktadır. Ürünlerde basit karbonhidrat ve şeker kullanılmaz bununla beraber tat konusunda hassas olan kullanıcılar için ürün lezzetleri en iyi şekilde optimize edilmiştir. Gerçek meyve parçacıkları kullanılarak basit şeker minimum seviyede tutulmuştur.

Sponsorluk Çalışması

Layenberger farklı farklı spor dallarından sporcularla etkinlikler düzenlemektedir. 2015 yılından itibaren kendi plaj voleybolu takımı bulunmaktadır. Florentina Büttner ve Valeria Fedosava Layenberger takımını temsil etmektedir.

Layenberger Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız Layenberger ürünleri güncel ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Yetkili distribütörce ithal edilmiş olan ürünler Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.