Labrada

Labrada

Ünlü vücut geliştirici Lee Labrada tarafından kurulmuştur. 20 yılı aşkın tecrübesi ile sporcu besinleri pazarındaki en eski ve önemli oyunculardan bir tanesidir. Lee Labrada IFBB ve Mr. Universe’in de içinde bulunduğu 22 farklı vücut geliştirme yarışmasından derece almıştır. Kendi gelişim hedeflerini ürettiği ürünlerin kalitesine yansıtarak sporcular için en iyi sonuçları elde edebilecekleri ürünler tasarlamıştır.

Devamını oku..

6 Ürün

sayfa başı

6 Ürün

sayfa başı

Labrada Ürünleri

Labrada üretim yaptığı yıllar boyunca birçok ürün pazarda yer almıştır. Yüksek kalitede hammadde kullanımının yanısıra yasaklı maddelerden kaçınılmış ve Lean Body serisindeki ürünler NNFA People’s Choice ödülüne layık görülmüştür. 2016 yılı itibari ile 50’den fazla ürün gamı bulunmaktadır. Yeni eklenen Jamie Eason serisinde 11 ürünle bayan sporcular için özel formüle edilmiş ürünlerin lansmanı yapılmıştır.

Labrada Türkiye

Labrada Türkiye’ye sürekli olarak ithal edilememektedir. Lean serisi ile başarı yakalayan ürünler sporcular tarafından beğenilmiştir. Toplamda 6 ürün ile Türkiye’ye giriş yapmıştır. Labrada BCAA ise çok tercih edilen diğer ürünleri arasında yer almaktadır.

Labrada Takımı

Sporculara büyük önem veren Labrada birçok sporcu ile sponsorluk çalışması yapmaktadır. Bunlarda başlıcaları Sage Northcutt, Vanessa Tıb, David Gonzales olarak sayılabilir.

Labrada Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız Labrada ürünleri güncel ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Yetkili distribütörce ithal edilmiş olan ürünler Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.