Weider L-Carnitine Ürünleri

Weider L-Carnitine Ürünleri

Weider L-carnitine ürünü definasyon dönemlerindeki sporcular ve kilo vermeyi hedefleyenler için formüle edilmiş yağ yakımını destekleyen gıda takviyesidir. Ünlü vücut geliştirici Joe Weider in kurduğu Weider Global Nutrition Avrupa'da en fazla satılan supplement markaları arasında yer almaktadır. L-carnitine ürününde yüksek hammadde kalitesine sahip patentli carnipure kullanılmış ve maksimum etki hedeflenmiştir. Devamını oku..

Bu kategoride ürün bulunmamaktadır.

Weider L-Carnitine Nasıl Kullanılır?

Yağ yakıcı l-carnitine ürünlerinin kapsül formda olanlar spordan 20-30 dk önce sıvı formda olanlar ise 15-20 dk önce kullanılmaları tavsiye edilmektedir. Carnipure içerikli weider l-carnitine ürünü spor esnasınya yağ yakımını tetikleyerek terlemeyi arttırır. Spor esnasında performansı iyileştirir ve motivasyonu arttırır. Yüksek saflıktaki hammadde sağlığa zararsızdır. Ancak bu etken maddenin hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanımı ile ilgili yeterli araştırma bulunmamaktadır. Bu yüzden bu dönemlerde kullanımı tavsiye edilmez. L-carnitine ürünlerinin termojenik yağ yakıcılarla birlikte kullanılması tavsiye edilmez. CLA ürünleri ile kullanımı güvenlidir. Etken maddeye aşırı duyarlılık olan durumlarda doktor gözetiminde kullanılması tavsiye edilir. 

 

Weider L-carnitine Kullananlar Ne Yorum Yaptı?

90% oranına yakın olumlu yorum bulunmaktadır. Ancak tekrar eden kullanım oranı kategori ortalamasının altındadır. Az sayıda bulunan olumsuz yorumların çoğu tat ve fiyat üzerine gelen yorumlardır. Türkiye'de carnipure hammadde kullanılarak üretilmiş ürünlerin kısıtlı olmasından dolayı tercih edilmektedir. Kadın sporcuların en fazla tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. 

 

En İyi Fiyata Satın Al:

Yetkili distribütör tarafından ithal edilmiş tüm weider ürünleri en iyi fiyat ve ücretsiz kargo imkanıyla sunulmaktadır. Vade farksız taksit imkanı ve kapıda ödeme seçeneğiyle Fitbull'dan satın alabilirsiniz.