Nutrade L-Carnitine Ürünleri

Nutrade L-Carnitine Ürünleri

Nutrade l-carnitine ürünleri yüksek kalitedeki hammaddeler kullanılarak hazırlanmış, yağ yakımını destekleyen ürünlerdir. Kilo vermek isteyen, ve yağsız kas gelişimi hedefleyen sporcular için formüle edilmiştir. Devamını oku..

Bu kategoride ürün bulunmamaktadır.

Çeşitleri:

Nutrade L-carnitine liquid 3500 mg 20 ampül: 

Tek serviste 3500 mg l-carnitine etken maddesi içerir. Yüksek kalitede Almanya menşeili hammadde kullanılmaktadır. Spora yeni başlayan sporcular ve ilk defa l-carnitine ürünü kullanacaklar için ik 3 kullanımda yarım tüp daha almaları sonraki kullanımlarda bir tüp olarak devam etmeleri önerilmektedir. Bu ürün kullanımı sonucu yağ yakımı tetiklenecek ve spor esnasında performans artışı sağlanacaktır.

Nutrade L-carnitine Xtreme 3000 mg 20 ampül:

Termojenik içerikli içeriğe sahiptir. Kafein ve theanine gibi uyarıcı hammadde kullanılmıştır. Bu sayede metabolizma hızı arttırılıp yağ yakımının tetiklenmesi hedeflenmiştir. Uykusuzluk yan etkisi yapabileceğinden bu ürürnün akşam saatlerinde kullanılması tavsiye edilmez. Spora yeni başlayan sporcular ve ilk defa l-carnitine ürünü kullanacaklar için ik 3 kullanımda yarım tüp daha almaları sonraki kullanımlarda bir tüp olarak devam etmeleri önerilmektedir. Ürün kullanıma bağlı olarak spor esnasında performans artışı gözlemlenecektir. 2 kuut kullandıktan sonra en az 1 hafta ara verilmesi tavsiye edilmektedir.

Kullananların Yorumları:

Nutrade l-carnitine kullananlar yüksek oranda olumlu geri dönüşlerde bulunmuşlardır. Tekrar satın alma oranı yüksek ürünlerdir. Ürün yorumlarına ürün sayfalarından ulaşılabilir. 

Nutrade L-carnitine Satın Al:

Nutrade'in Türkiye'deki L-carnitine ürünlerini en iyi fiyat ile Fitbull'dan satın alabilirsiniz. Kapıda ödeme ve ücretsiz kargo Fitbull'da.