Musclepharm L-Carnitine Ürünleri

Musclepharm L-Carnitine Ürünleri

Musclepharm l-carnitine ürünleri yüksek saflıkta l-carnitine içeren ürünlerden oluşmaktadır. 2008 yılı itibariyle carnitine core ürünleri Türkiye'ye ithal edilmiştir. Fiyat/performans oranı yüksek ve kaliteli hammaddenin kullanıldığı ürünler arasında yer almaktadır. Amerika'da 2015 yılında çok satan l-carnitine ürünleri arasında yer almıştır. Devamını oku..

Bu kategoride ürün bulunmamaktadır.

Musclepharm L-Carnitine Kullanımı:

Spor esnasında performansı arttırmak ve yağ yakımını desteklemek için spordan 15-20 dk önce kullanılması uygun olacaktır. Kapsül olan ürünlerinlerin kana karışımı daha yavaş olacağından spordan 30 dk önce kullanılması tavsiye edilmektedir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmemektedir. İlk defa l-carnitine kullanacak kişiler için ilk 3 gün yarım servis olarak kullnılması önerilmektedir. 

Musclepharm L-Carnitine Ne İşe Yarar?

  • Yağ yakımını destekler.
  • Spor esnasında performans artışını destekler.
  • Yağ dokusunun vücutta öncelikli enerji kaynağı olarak kullanılmasında yardımcı olur. 

Kullananlar Ne Dedi?

Olumlu geri dönüş oranı yüksek yağ yakıcı kategorisindeki ürünlerdir. Tekrar satın alma  oranı kategori ortalamasındadır. 

Dikkat - Olası Yan Etkiler

  • Yüksek dozlarda musclepharm  l-carnitine tüketimi, baş ağrılarına, sinirlilik haline, uykusuzluğa, kusma ve ishale, taşikardiye, titremelere, gastrik problemlere, baş dönmesine, sarsıntılara ve zihin bulanıklığına neden olabilir.
  • Bu tamamlayıcı maddenin hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanımının güvenli olup olmadığı ile ilgili yeterli bilgi yoktur. Önlem olarak bu durumlarda kullanılması önerilmez.
  • Kalp hastalığı geçirmiş kişilerin kullanılması tavsiye edilmez.