Hardline L-Karnitin Ürünleri

Hardline L-Karnitin Ürünleri

Hardline L-carnitine Nedir

Hardline L-carnitine ürünleri yüksek saflıkta l-carnitine içeren kilo vermeyi hedefleyen kişiler için formüle edilmiş gıda takviyeleridir. Bu ürünlerin kullanımı yağ yakımını tetiklerken spor esnasında performans artışını desteklemektedir. Türkiye'de en fazla satışı yapılan ürünler arasında yer alıp definasyon dönemlerinde ve kilo vermeyi hedefleyen sporcular arasında kullanımı yaygındır.

Hardline Nutrition 2003 yılından itibaren Türkiye'de faaliyet gösteren supplement alanındaki en eski yerli üretici olma ünvanını elinde bulundurur. Helal sertifikaları ve GMP, HACCP üretim standartlarına uygun üretim gerçekleştiren deneyimli firmanın L-karnitin ürünleri birçok sporcu tarafından ilk tercih olarak kullanılmaktadır.

Devamını oku..

7 Ürün

sayfa başı

7 Ürün

sayfa başı

Hardline L-Karnitin Ürünleri Nasıl Kullanılır?

L-karnitinin vücuttaki çalışma şekli spor esnasında yağ moleküllerini yağların yakıldığı yere taşımakla görevlidir. Bu da vücutaki yağın enerji kaynağı olarak kulanılmasına ve yağ oranının azalmasına yardımcı olacaktır. Sıvı formdaki Hardline L-karnitine ürünlerinin spordan 15 dk kapsül fomrdaki ürünler ise spordan 20-25 dk önce kullanımı tavsiye edilmektedir. Spor yapılmayan günlerde kullanımı tavsiye edilmez. CLA ürünleri ile birlikte kombine edilebilirken termojenik yağ yakıcılarla birlikte kullanılması tavsiye edilmez.

Yan Etkiler:

Hardline l-karnitin ürünlernin vücut fonksiyonları üzerinde şimdiye kadar kaydedilmiş bir zararı bulunmamaktadır. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanımı tavsiye edilmez. Hassas bireylerde ilk kullanımlarda nadir de olsa çarpıntı bulgusuna rastlanabilir. Bu durumlarda servis miktarı yarıya indirilerek kullanılması tavsiye edilir. Kalp problemi olan kişilerin kullanımı doktor gözetiminde olmalıdır.

Hardline L-karnitine Kullananlar Ne Yorum Yaptı?

Hardline L-karnitine ürünleri olumlu geri dönüş açısından aynı kategorideki ürünlerin ortalamasından daha yüksek değere sahiptir. Özellikle sıvı ürünler için tadının kötülüğü, ve yerli bir marka olmasına rağmen izlediği fiyat politikası olumsuz yorumlar arasında yer almaktadir. Tekrarlayan kullanım oranı kategori ortalamasından %4 daha yüksektir. 

Satın Al:

Tüm Hadline L-karnitine ürünlerini en iyi fiyat ve ücretsiz kargo imkanıyla Fitbull'dan satın alabilirsiniz. Tüm ürünlerde vade farksız taksit imkanı ve kapıda ödeme seçeneği sunulmaktadır.