Optimum Kreatinler

Optimum Kreatinler

Optimum Nutrition deneyimli üretici Glanbia çatısı altında bulunmaktadır. 2006 yılından itibaren düzenli olarak Türkiye'ye ithal edilmektedir. 2016 yılında Glanbia firmasının Türkiye'ye branş açması ile Türkiye'deki dağıtıcı firma Glanbia'nın kendisi olmuştur. Optimum kreatin ürünleri yüksek saflık içeren ve hammadde kalitesi bakımından dünya standartları üzerindedir. Devamını oku..

1 Ürün

sayfa başı

1 Ürün

sayfa başı

Optimum Kreatin Kullanımı Nasıl Yapılmalıdır?

Günlük 5 gr olarak spor sonrasında kullanımı tavsiye edilmektedir. Spor esnasında performans düşüklüğü yaşanan durumlarda spordan 10 dk önce de kullanılabilir. Spor olmayan günlerde kahvaltı sonrası 5 gr olarak kullanımı uygundur. Önerilen dozajın aşılmaması gerekir. 2 aylık düzenli kullanım  sonrasında en az 2 hafta ara verilmesi tavsiye edilmektedir. Böbrek problemi olan kişilerde kullanılması tavsiye edilmez. Optimum kreatin ürünleri kullanımı sırasında bol sıvı tüketilmesi önerilmektedir. 

 

Kullananlar Ne Dedi?

Otpimum Nutrition olumlu geri dönüş oranı yüksek ürün gurupları ile ön plana çıkmaktadır. Amerika'da ve tüm dünyada en fazla satılan whey protein ürününe sahiptir. Optimum creatine ürünü de kategorisindeki en çok satan ürünler arasında yer almaktadır. Tekrar eden satın alma oranı kategori ürünlerinden 21% oranında daha yüksektir. 

 

Optimum Kreatin Satın Al:

Tüm Optimum Nutrition ürünlerini ve creatine ürünlerini en iyi fiyat ve ücretsiz kargo imkanıyla satın alabilirsiniz. Vade farksız taksit ve kapıda ödeme imkanı fitbull'da.