Olimp Kreatin Ürünleri

Olimp Kreatin Ürünleri

Olimp kreatin ürünleri yüksek saflıktaki kreatin monohidrat içerikli ürünü ve kompleks ürünü ile satışa sunulmaktadır. 2009 yılında Türkiye'de satılmaya başlayan marka bu süreye kadar birçok sporcu tarafından tercih edilmiştir. Kreatin kategorisinde Avrupa standartlarında sunduğu hammadde kalitesi ile güvenilir bir marka olarak tercih sebebi olmuştur. Fitness dışında birçok sporcuya sponsorluk sağlayan deneyimli marka ürünlerini kendi tesislerinde üreterek maksimum verimi almayı hedeflemiştir. Kreatin ürülerinde de Avrupa'da bulunan en iyi hammaddeleri kullanmayı hedeflemiştir. Devamını oku..

1 Ürün

sayfa başı

1 Ürün

sayfa başı

Olimp Kreatin Kullanımı:

Olimp kreatin ürünleri günlük olarak kullanıma uygundur. Ürün sayfalarından günlük kullanım zamanı hakkında bilgi alınabilir. Olimp kreatin ürünlerinde yükleme dönemine gerek yoktur. 2 aylık kullanım sonunda en az 2 hafta ara verilmesi tavsiye edilmektedir. Böbrek rahatsızlığı olan kişilerin kullanması tavsiye edilmez. 

 

Yorumlar:

Olumlu geri dönüş oranı kategorideki diğer ürünlerden daha yüksektir. Tekrarlayan kullanım oranı ise kaolimtegori ortalamasından 21% yüksektir. 

 

Faydaları:

  • Kas gelişimini destekler özellikle bulking dönemlerinde hacim kazanımını sağlar.
  • Spor enasında performans artışına katkıda bulunur.
  • Kas dokusunun toparlanmasında yardımcı olur.