Musclepharm Creatine

Musclepharm Creatine

Musclepharm creatine kompleks yapıdaki formuyla diğer kreatin ürünlerine alternatif olmaktadır. 2011 yılı itibariyle Türkiye'ye ithal edilmiş ve o yıllardan itibaren düzenli ithalatı bulunan ürünlerdir. Yüne Musclepharm çatısı altında olan IRON Cre ürünü Türkiye'ye ithal edilmemektedir. Devamını oku..

Bu kategoride ürün bulunmamaktadır.

Musclepharm Creatine Kullanımı:

Günlük 5 gr olarak kullanılması tavsiye edilmektedir. Spor günleri spor sonrasında spor olmayan günlerde ise sabah kahvaltı sonrası kullanılması tavsiye edilmektedir. Komleks yapıda olması sayesinde yükleme yapılmasına gerek yoktur. Kullanım süreci boyunca bol sıvı tüketilmesi tavsiye edillmektedir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. Böbrek rahatsızlığı olan kişilerde kullanılması tavsiye edilmez. 2 aylık kullanım sonrasında en az 2 hafta ara verilmesii tavsiye edilmektedir. 

Kullananlar Ne Dedi?

Türkiye'de satılan kompleks ürünlerden bir tanesidir. Bu kategoride çok fazla alternatif bulunmamaktadır. Olumlu geri dönüş oranı yüksektir. Birden fazla satın alma oranı kategori ortalamasının altındadır. 

Musclepharm Creatine Satın Al:

En iyi fiyat ve farklı hediye seçenekleri Fitbull'da. Vade farksız taksit imkanı ve kapıda ödeme seçeneği ile satın alabilirsiniz. 

Yan Etkileri:

Hassas bireylerde sindirim sistemi ile ilgili problemler (ishal, karın krampları, şişmeler) ve vücutta su tutulması görülebilir.