Karbonhidrat Tozu

Karbonhidrat Tozu

Karbonhidrat Tozu ve Enerji Jeli

Vücuttaki en büyük enerji kaynağı karbonhidratlardır. Yeterli miktarda depolanmış karbonhidrat miktarı daha uzun süre enerji ve dayanıklılık sağlayacağı anlamına da gelir. Bisiklet, koşu, yüzme sporları gibi antrenmanları uzun süre süren sporlar ile saf karbonhidrat içeren ürünler kullanılabilir. Saf karbonhidratlar tozları ve Jel formda bulunan karbonhidratlar bu alanda en fazla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Devamını oku..

11 Ürün

sayfa başı

11 Ürün

sayfa başı

Dikkat - Olası Yan Etkiler

  • Karbonhidrat tozları ışık görmeyen ve nemsiz ortamlarda muhafaza edilmelidir.
  • Besinsel takviyeler, çeşit içeren, dengeli bir beslenmeye ve sağlıklı bir yaşam tarzına alternatif olarak kullanılmamalıdır.
  • Hassas bireylerde yüksek dozda kullanımın gevşetici bir etkisi olabilir (ishale sebebiyet verebilir).
  • Bu madde kan şekeri değerlerini değiştirebileceğinden şeker hastaları düzenli olarak kan şeker seviyelerini kontrol ettirmelidirler.
  • Doktorunuza danışmanız önerilir.
  • Bu tarz ürünlerin yüksek dozlarda tüketilmesi ciddi miktarda bir kalori alımı anlamına geldiği için, diyet yapan bireyler bu maddeleri dikkatli kullanmalıdırlar. Bu tür durumlarda doktorunuza veya diyetisyeninize danışmanız önerilir.

Satın Al:

Fitbull'da satılan tüm karbonhidrat tozu ve enerji jeli ürünleri güncel üretim serisindeki 100% orijinal ürünlerden oluşmakta ve sadece yetkili distribütörden temin edilmektedir.
Ürünler uygun saklama koşullarında depolanmakta ve kargolanmadan önce kutu güvenlik bantları Fitbull depo ekibi tarafından kontrol edilmektedir.
Ürünler hakkında detaylı bilgi almak ve telefonda sipariş vermek için 0850 532 28 55 numarayı arayabilirsiniz.