Kaleidon 60 Probiyotik 20 Kapsül

Diğer Menarini ürünleri

Stok Durumu : Stokta yok

49TL
Havale/EFT: 46,55 TL (%5 indirim)

Bu Ürünü Alanlar, Bunları da Aldılar

Ürün Detayları

Marka
Menarini
Menşei
İtalya İtalya
SKT
08/2019
Form
Kapsül

Toplam Servis Sayısı: 20

1 Servis (1 Kapsül) Değerleri

 • Servis Maliyeti2,45 TL
 • Probiyotik6 m.k.
 • Kalori5 kCal

Hazırlanışı

1 Servis (1 Kapsül) Kaleidon 60 Probiyotik 120-150 ml sıvı ile tek seferde yutulur. Çiğneyerek yutulması tavsiye edilmez.
Püf Noktalar: Yutmakta zorluk çekilirse kapsül açılıp su, süt ya da meyve suyu ile karıştırılarak alınabilir. Sıcak içecekle alınması tavsiye edilmez.

Kullanım Zamanı

Tok karnına günde 1 kere kullanılır. Tercihen akşam yemeği sonrası kullanımı tavsiye edilmektedir.
Püf Noktalar: Doktor tavsiyesi üzerine kullanılıyorsa doktorunuzun önerdiği kullanım talimatına uyunuz.

Bunları İçermez

Günlük Kullanım Miktarı

50-1001 Kapsül--
45-6851 Kapsül--

Kullananlar Ne Dedi?

 • Olumlu %98
 • Tekrar Kullandı %72
 • Olumsuz %2

Maddelerle Kaleidon 60

 • Tek kapsülde 6 milyar organizma içerir.
 • Bağırsaklardaki faydalı bakteri dengesinin korunmasında yardımcıdır.
 • İtalya'da yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmektedir.
 • 20 günlük tek kutusu ile avantaj sağlar.
 • Gluten içermez.

Bunlara Dikkat Edin

Kaleidon 60 Probiyotik 20 Kapsül:

Tek kapsülde 6 milyar aktif mikroorganizma içeren gıda takviyesidir. S.I.I.T S.r.I. çatısı altında GMP standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Türkiye'de en fazla tercih edilen probiyotik ürünler arasında yer almaktadır. UFSA ilaç tarafından Türkiye'ye ithal edilmektedir.

Dikkat - Olası Yan Etkiler:
Hassas bireylerde ilk kullanıma bağlı olarak ishal görülebilir. Bu etki devam ederse veya kötüleşirse doktorunuza ya da eczanenize bilgi verin. Bu ürüne karşı çok ciddi alerjik reaksiyon nadirdir. Bununla birlikte, ciddi alerjik reaksiyon belirtileri fark ederseniz, döküntü, kaşınma / şişme (özellikle yüz / dilde / boğazda), baş dönmesi, solunum sıkıntısı gibi hallerde tıbbi yardım alınız. Probiyotik içerikli gıda takviyesidir. İlaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi ya da önlenmesinde kullanılmaz.

Satın Al:
Fitbull'da satılan tüm Kaleidon ürünleri Ufsa İlaç'ın güncel ithalat serisindeki 100% orijinal ürünlerden oluşmaktadır.
Ürünler uygun saklama koşullarında depolanmakta ve kargolanmadan önce kutu formları Fitbull depo ekibi tarafından kontrol edilmektedir.
Kaleidon 60 Probiyotik 20 kapsül hakkında daha detaylı bilgi almak ve kapıda ödeme seçeneği ile sipariş vermek için 0850 532 28 55 nolu numarayı arayabilirsiniz.

Facebook Yorumları

Müşteri Yorumları (15)
Super
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Çok çok iyi Yorum yapan: (7.04.2019 tarihinde gönderildi)
Çok iyi
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Ben sürekli kabızlık sorunu yaşıyordum,hergun 1 kapsül alıyorum sabah aç karnına kefir kürü ile çok iyi ,tavsiye ederim Yorum yapan: (17.03.2019 tarihinde gönderildi)
Başarılı
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Çok faydalı bir ürün ishal yaptı ama bağırsaklara çok iyi geliyo tavsiye ederim Yorum yapan: (16.03.2019 tarihinde gönderildi)
İyi
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Başarılı ve uzun süre kullanılabilir , eczanede bulunduğu rafa gidin hiç düşünmeden. Yorum yapan: (30.01.2019 tarihinde gönderildi)
İndibi
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Cildim de dahi etkisini gördüm Yorum yapan: (29.12.2018 tarihinde gönderildi)
kaledion 60
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
bugüne kadar kullandığım en iyi bir probiyotik. IBS si olanlara , bağırsak problemleri olan herkese iyi geleceğini düşünüyorum. sitede cok hızlı ,güvenli gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Yorum yapan: (25.12.2018 tarihinde gönderildi)
Karslı
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Diyette klinik çalışmaları olan bir probiyotik, çok başarılı buluyorum, eczanelerde uzun miadlı buldum kullanmaya devam ediyorum kesinlikle tavsiye ederim. Yorum yapan: (20.12.2018 tarihinde gönderildi)
Doktorum önerdi
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Doktor verdi uzun süren ishalini geçirir dedi ve antibiyotik kullanma dedi bakalım inşallah iş yarar ama bir hafta oldu hala hastayım Yorum yapan: (30.11.2018 tarihinde gönderildi)
başarılı
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Çözülemeyen sindirim şikayetlerim sonucu Gastroenteroloji profesörü bir hekime gittim. Türkiyede'de yapılamayan mikrobiyota analizi istedi, almanyadan yaptırdım. Gelen sonuçta kalın bağırsakta asit oranı düşük gibi bir sonuç vardı. O sonuca istinaden hekim bu probiyotiği kullanmamı istedi. 6 aydır her gün 1 tablet kullanıyorum, sürekli ishal kabız geçişleri yaşadığım IBS belirtilerim azaldı. Ecza depolarından buldurmak gerekiyor, iki kere eczaneye gitmektense burdan sipariş vermeye başladım. Son gelen 2 kutu 04/2019 son kullanma tarihliydi. 2 kutu daha sipariş verdim. Yorum yapan: (13.06.2018 tarihinde gönderildi)
Kabızlık problemi olanlar
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Bana eczacım tavsiye etti, çok şiddetli kabızlık yaşıyordum. Kaleidon sayesinde hiç problemim kalmadı. Sabah ac karna aliyorum, aynı zamanda kilo vermenize yardımcı oluyor.. Yorum yapan: (14.05.2018 tarihinde gönderildi)
Tüp migde ameliyattan sonrası için tavsiye ettiler
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
Ben 3 gündür bu ürünü kullanıyorum. 1 yıl içersinde 50 kilo verdim. Hâlâ beslenmemde sorunlarım oluyor. Eczacı bana bu ürünü günde 2 kez almamı önerdi. Bence 1 kez yeterli gibi geliyor, ama yinede size bi danisayim dedim. Sabah aldığımda bi müddet sonra gurultular duyuyorum. Biraz rahatsız oluyorum. Acaba bu ürünü ne kadar kullanmam doğru olur. Öneriniz ne ? Yorum yapan: (10.02.2018 tarihinde gönderildi)
kaleidon en iyisi
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
İzhak beyin yorumu üzerine ben de kaleidon probiyotik aldım gerçekten bağırsak sancılarıma ve gaz sorunuma çok iyi geldi. Yorum yapan: (10.12.2017 tarihinde gönderildi)
probiyotik
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
akşam alındığında şişkinliği alıyor. kapsüller biraz büyük ancak dert değil. yutmak zorluk çekilirse açılıp suya boşaltılabiliyor ama ben yine de yutmaya çalışıyorum zira tadı suya karışınca pek hoş olmuyor. Yorum yapan: (15.07.2017 tarihinde gönderildi)
ürün çeşitliliği
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
ürün çeşitliliği sebebiyle sürekli fitbull'dan alışveriş yapıyorum. genelde eczanelerde bulunan ürünlerden 4-6 ay daha taze ürünler bulunuyor. tavsiye ederim Yorum yapan: (11.06.2017 tarihinde gönderildi)
kaledion 60
Tat
Performans
İçerik
Fiyat
sinüzitlerim sebebiyle 4 paket antibiyotik kullandım bu süre boyunca 3 farklı probiyotik denedim en başırılı bulduğum ise kaleidon du. Bu saatten onra yerli herhangi bir marka kullanmayı düşünmüyorum Yorum yapan: (7.05.2017 tarihinde gönderildi)
Ürüne Yorum Yapın
Yorumlayacağınız ürün : Kaleidon 60 Probiyotik 20 Kapsül
Bu ürüne kaç puan verirsiniz ? *
  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Tat
Performans
İçerik
Fiyat

Kaleidon 60 Besin Değerleri

Menarini
Kaleidon 60 20 Kapsül
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 1 kapsül
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 20
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
Probiyotik Mikroorganizma 6 milyar kob **
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler hesaplanmamıştır.