Weider İzole Proteinler

Weider İzole Proteinler

Weider izole protein ürünleri yüksek saflık derecesine sahip protein içerikli sporcu takviyesidir. CFM filtrasyon yöntemi ile elde edilmeleri sayesinde protein yapısı bozulmaz ve maksimum verimli protein elde edilir. Weider Global Nutrition 1936 yılında ünlü vücut geliştirici Joe Weider tarafından kurulmuştur. Türkiye'ye 200 yılından beri düzenli olarak ithal edilmektedir. Weider ürünleri Almanya başta olmak üzere tüm Avrupa ülkelerinde en fazla satılan supplement markları arasında yer almaktadır. Devamını oku..

Bu kategoride ürün bulunmamaktadır.

Weider İzole Prtoein Nasıl Kullanılır?

İzole proteinler kana hızlı karışırlar. Bu yüzden spor sonrası kullanımları temel kullanım zamanı olarak tavsiye edilmektedir. CFM teknolojisi kullanılarak elde edilmeleri ürünlerin karbonhidrat ve yağlardan daha fazla ayrışarak daha yüksek saflıkta elde edildiği anlamına gelmektedir. Bu sayede ürün kullanımı sonrası kasların ihtiyacı olan amino asitler hızlı şekilde ulaştırılır. Yağsız kas kütlesi hedefleyen sporcular ve kilo verirken kaslarının gelişmesini hedefleyen kişiler için kullanımı uygundur. Amino asitlerle birlikte kullanılabilirler. Laktoza karşı hassasiyeti olan sporcuların kullanmasında sakınca yoktur. Hamilelik dönemindeki kullanımı ile ilgili yeterli çalışma bulunmadığı için bu dönemlerde kullanımı tavsiye edilmez.

 

Weider İzole Prtoein Kullananlar Ne Yorum Yaptı?

Olumlu geri dönüş oranı yüksek olan protein tozu kategorisidir. Ancak birden fazla kullanım oranı diğer izole proteinlere oranla daha düşüktür. Yüksek fiyat bu durumun temel sebebi olarak gösterilmetedir. Olumsuz yorumlar arasında birim maaliyet ve sadece küçük boy ürünlerin Türkiye'de sunulması gösterilebilir. Ürün etkisi ve hedefe uygunluğu bakımından yüksek oranda olumlu yorum almıştır. 

 

Weider İzole Protein Satın Al:

Yetkili distribütör tarafından ithal edilmiş tüm Weider ürünleri en iyi fiyat ve ücretsiz kargo imkanıyla sunulmaktadır. Vade farksız taksit imkanı ve kapıda ödeme seçeneğiyle Fitbull'dan satın alabilirsiniz.