Optimum İzole Proteinler

Optimum İzole Proteinler

Alanında en fazla satılan ürünlerin üretimini gerçekleştiren Optimum Nutrition İzole protein kategorisindeki ürünleri ile de tercih edilmektedir. Yüksek saflık oranı ile yağsız kas kütlesi hedefleyen sporcular için ideal bir seçim olmaktadır. Düşük şeker ve yağ oranı ile proteinden maksimum verimin alınmasında yardımcıdır. Devamını oku..

2 Ürün

sayfa başı

2 Ürün

sayfa başı

Yüksek Kalitede Hamamdde:

Optimum Nutrition 2006 yılından itibaren Türkiye'ye düzenli olarak ithal edilmektedir. Dünyanın en büyük peynir üreticisi Glanbia çatısı altında bulunan marka hammadde kalitesi bakımından en iyi ürünleri üretmektedir. Amerika'da üst üste en fazla satan supplement markası olma ünvanını elinde bulunduran tek markadır. İzole protein kategorisindeki ürünler de kendi alanlarında en fazla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. 

 

Optmum İzole Protein Yorumları:

2016 yılı itibariyle Optimum Hydrowhey ve Isopure ürünleri Türkiye'ye ithal edilmektedir. Her iki ürün için de olumlu geri dönüş oranı kategori ortalamasından daha yüksektir. Optimum Isopure ürünündeki tekrarlayan satın alma oranı Hydrowhey'e oranla daha düşük seviyededir. Bunun sebebi ürünün içerisinde yüksek miktarda bulunan, daha ucuz maliyetli amino asitlere yer verilmesi olarak gösterilmektedir. 

 

Satın Al:

Tüm Optimum Nutrition ürünleri ve izole protein ürünleri en iyi fiyat ve ücretsiz kargo imkanıyla Fitbull'da. Glanbia tarafından ithal edilmiş ürünleri vade farksız taksit ve kapıda ödeme seçeneğiyle satın alabilirsiniz.