Nutrade İzole Proteinler

Nutrade İzole Proteinler

Nutrade izole protein ürünleri, izole proteinler kategorisindeki en saf içeriğe sahip olan ürünler arasında yer almaktadır. Yüksek kalitede Alman hammadde kullanılan ürünler yine Almanya'dan ithal edilmektedir. 2014 yılından itibaren Türkiye'ye ithal edilmektedir. Fitbull'da satılan ürünler yetkili distribütör firmalarca getirilmiş ürünlerdir. Devamını oku..

Bu kategoride ürün bulunmamaktadır.

Nutrade İzole Whey Prtoeinler Nasıl Kullanılmalıdır?

Bu kategorideki her ürün whey protein kaynaklı ve kana hızlı karışma özelliği taşır. Bu yüzden  ürünlerin temel kullanım zamanı spor sonrası olarak tavsiye edilmektedir. Protein ihtiyacına göre sabah uyanır uyanmaz da kullanılması uygundur. Laktoza karşı hassasiyeti olan kişiler tarafından kullanılmasında sakınca yoktur.  Su yada yağsız süt ile karıştırılıp kullanılması tavsiye edilmektedir. Yağlı süt ile kullanılması ürünün kana karışım hızını düşürecektir.

Nutrade İzole Protein Fiyatları:

En iyi fiyat ve avantajlı kampanyalarla Fitbull'dan satın alabilirsiniz. Taksit imkanı ve ücretiz kargo Fitbull'da.

Dikkat Olası Yan Etkiler

Nutrade izole proteinler çeşit içeren sağlıklık bir diyet ile birlikte kullaınlmalıdır. Protein ihtiyacının %40'ı bu ürünlerden karşılanmalıdır. Bu ürünler dengeli bir diyete alternatif değildir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılmaları tavsiye edilmez.