Multipower İzole Protein Tozları

Multipower İzole Protein Tozları

Multipower izole protein tozu yüksek saflıkta protein içeren gıda takviyesidir. Hammadde kalitesi bakımından kendisini kanıtlamış ve Avrupa'da en fazla satışı yapılan supplement üreticisi olan Multipower Sports Food çatısı altında bulunmaktadır. Yağsız kas kütlesi kazanımı hedefleyen sporcular için sıklıkla tercih edilmektedir. Aynı zamanda kilo vermeyi destekler. Devamını oku..

1 Ürün

sayfa başı

1 Ürün

sayfa başı

Multipower İzole Protein Tozu Kullanımı:

İzole proteinler kana hızlı karıştığından kullanımı için en uygun zaman spor sonrası olarak belirtilmektedir. Lezzet bakımından yapay tatlandırıcı içermeyen multipower ürünleri aynı zamanda ara öğünlerde kullanılabilir. İçerisindeki yüksek amino asit profili sayesinde yoğun antrenman dönemlerinde kullanılması toparlanmayı destekler. Spor yapılan süre boyunca kullanımasında bir sakınca yoktur. Laktoza karşı hassas olan sporcular kullanabilir. Bu ürünün hamilelik ve emzirme dönemlerindeki kullanımı ile ilgili yeterli çalışma bulunmamaktadır bu yüzden bu dönemlerde kullanılması taviye edilmez. Günlük protein ihtiyacına göre kullanım planı oluşturulmalı ve gerektiğinden fazla kullanılmaması tavsiye edilmektedir. Ürün üzerindeki SKT tarihinden sonra ürün kullanılmamalıdır.

 

Kullannalar Ne Dedi:

Multipower izole protein tozları kullanıcıları yüksek oranda olumlu geri dönüş bildirmiştir. Özellikle elde edilen sonuçlar tatminkar ve hedefe uygundur. Tat konusu bu ürünlerin diğer ürünlere oranla yüksek not aldığı bir başka noktadır. Kendi kategorisindeki ürünlere göre tekrar eden kullanım oranı 6% oranında daha yüksektir. Ürünler içerik kalitesi konusunda hassas olan birçok sporcu tarafından tercih edilmektedir. 

 

Multipower İzoel Protein Tozu Satın Al

Tüm Multipower ürünleri en iyi fiyat ve ücretsiz kargo imkanıyla Fitbull'dan satın alabilirsiniz. Yetkili distribütör tarafından ithal edilmiş güncel ürünlerdir. Vade farksız taksit imkanı ve kapıda ödeme seçeneği sunulmaktadır.