Dymatize İzole Proteinler

Dymatize İzole Proteinler

Dymatize izole protein Amerika'da en fazla satılan izole protein ürününü kapsamaktadır. Dymatize ISO 100 Türkiye'de de birçok sporcu tarafından tercih edilmektedir. İzole yapısı sayesinde laktoz intöleransı olan sporcular için kullanılması uygundur. Yağsız kas kütlesi hedefleyen sporcular için kullanımı uygundur. Ayrıca kilo kaybını destekleyecektir. Dymatize 100 hydrolyzed whey protein isolate içerik olarak yükse saflığa sahiptir. Devamını oku..

Bu kategoride ürün bulunmamaktadır.

Dymatize İzole Protein Çeşitleri:

Dymatize ISO 100 olarak 2275gr ve 908gr olarak iki boyda satılmaktadır. Dymatize elite whey protein isolate ürünü ise 2009 ılından itibaren Tirkiye'ye ithal edilmemektedir.

Dymatize ISO 100 Fiyatı:

Servis miktarı 70'in üzerinde olduğu için birim fiyatı düşük bir izole proteindir. Dymatize izole protein ürünlerini en iyi fiyat ve taksit imkanıyla Fitbull'dan satın alabilirsiniz. 

Dikkat - Olası Yan Etkiler

Protein takviyeleri düzenli ve sağlıklı bir diyete alternatif değildir. Günlük protein ihtiyacının 30% - 40% ını karşılamak için kullanılması tavsiye edilmektedir. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması tavsiye edilmez. Mide ameliyatı sonrasındaki kullanımı doktor kontrolünde olması gerekir.