Isostar

Isostar

Avrupa’da Spor beslenme öncüsü olarak gösterilen Isostar 1977 yılında İsviçre’de kurulmuştur. Sporcuların besinsel ihtiyaçlarını karşılamak üzere formüle edilmiş ilk ürün olma ünvanını elinde bulundurmaktadır. Kuruluşundan beri hangi spor dalı ve hangi seviyede olursa olsun tüm sporcuların hedeflerine ulaşmaları için ürünlerini geliştirmiştir.

Devamını oku..

3 Ürün

sayfa başı

3 Ürün

sayfa başı

Isostar Üretim Standartları

Mevcut ürünleri optimize etmek ve yenilerini geliştirmek için Isostar Ar-ge mühendisleri, üst düzey sporcular, ve spor koçları ile birlikte çalışmayı sürdürmektedir. Aynı zamanda triathlon, atletik yürüyüş, bisiklet gibi spor dalları için düzenli olarak etkinlikler düzenlemektedir.

İsostar Ürünleri

70’den fazla ülkede sporcu içeceği olarak satılmaktadır. Spor öncesi, spor sonrası ve spor esnasında kullanıma uygun ürünler olmak üzere 3 kategoride ürün geliştirmektedir. Ürünlerin temel çalışma prensibi enerji sağlayıcı olarak görev almalarıdır.

Isostar Sporcuları

Isostar, Avrupa başta olmak üzere dünya üzerinde birçok sporcu ile sponsorluk anlaşması yapmıştır. Avrupa maraton altın madalyasına sahip Röthlin Viktor bu sporcular arasında yer almaktadır.

Isostar Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız İsostar ürünleri güncel ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Yetkili distribütörce ithal edilmiş olan ürünler Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.