Isopure

Isopure

1984 yılında kurulan firma %100 Whey Protein izolesi kullanılarak üretim yapmaktadır. Isopure ürünlerinde saflığı bozulmadan en temiz protein tozunu üretmeyi amaçlar. Yenilikçi bir yapıya sahip olan firma her zaman en iyi en saf protein tozunu üretmeyi hedefler. Dünyanın en büyük besin takviyeleri üreticisi tarafından satın alınmıştır. Glanbia aynı zamanda Optimum Nutrition, BSN, ve ABB gibi ünlü markalara ev sahipliği yapmaktadır.

Devamını oku..

3 Ürün

sayfa başı

3 Ürün

sayfa başı

İsopure Ürünleri

Toz ve sıvı formda ürünler üreten firma çatısı altında şu an toplamda 27 farklı ürün bulunmaktadır. Türkiye’ye sadece Isopure Zero Carb ürünüyle giriş yapmıştır.

Isopure Sporcuları

Bugüne kadar Isopure dünya çapında birçok sporcu ile sponsorluk çalışması yürütmüştür. Farklı dallardan sporcuların bulunduğu Isopure takımındaki en önemli isimler Adam Wheeler, Jeff Samuels, Lauren Herring olarak sıralanabilir.

Isopure Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız Isopure ürünleri güncel ithalat ve üretim serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Yetkili distribütörce ithal edilmiş olan ürünler Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.