IronMaxx 100% Whey Isolate 2000 gr

IronMaxx 100% Whey Isolate ürününün temel özelliklerini maddelerle özetlemek gerekirse:

 • Doğal ortamında yetişen hayvanlardan elde edilen whey protein işlenerek yüksek standartlardaki hammaddeler elde edilmiştir.
 • Hızlı emilme özelliğine sahiptir.
 • Yüksek saflıkta doğal protein ile formüle edilmiş gıda takviyesidir.
 • 80 servislik avantajlı paketiyle düşük birim maliyete sahiptir.
 • Zengin amino asit profiline sahiptir.
 • Almanya'da GMP standartlarına uygun olarak üretilmektedir.
 • Aspartam ve gluten içermez.
 • 500 gr Mornflake yulaf ezmasi, Fitbull shaker, Fitbull antrenman havlusu hediye olarak gönderilecektir.

IronMaxx 100% Whey Isolate 2000 gr Nasıl Hazırlanır?

1 Servis (1 Ölçek) IronMaxx 100% Whey Isolate 300-450 ml sıvı ile karıştırılarak hazırlanır. Kolay karıştırılabilir formda olup topaklanma yapmaz. Beraberinde gönderilen yulaf ezmesi ile karıştırılarak kahvaltılarda ve ara öğünlerde tüketilebilir.
Püf Noktlar: Ürün Almanya'da 7 farklı aroma ile üretilmektedir. Türkiye'de sınırlı aroma seçeneği ile sunulmaktadır. Damak zevkine göre eklenen sıvı miktarı ayarlanabilir. Su, süt ya da meyve suyu ile karıştırılarak hazırlanabilir.

IronMaxx 100% Whey Isolate 2000 gr Ne Zaman Kullanılır?

Spor Günleri: Spor sonrası kullanılır. Kişisel ihtiyaç ve antrenman yoğunluğuna göre spordan 30 dk önce de alınabilir. Alınan miktarlar spor sonrasına ağırlık verilecek şekilde ayarlanmalıdır.
Spor Yapılmayan Günler: Sabah uyanır uyanmaz, ve öğün aralarında alınabilir.
Püf Noktalar: Spor sonrası kullanımlarda süt ile hazırlanacaksa yağsız süt tercih edilmelidir.

IronMaxx 100% Whey Isolate 2000 gr Ürün Yorumları

IronMaxx 100% Whey Isolate 2000 gr ürünü sitemiz kullanıcıları tarafından 4 yorumda ortalama 4.94 puan ile derecelendirilmiştir.

 • ironmaxx

  Puan: 5

  ürün ertesi gün elime ulaştı .çok araştırdım isolate bişey istedim musclepharm bitince aldım tadı güzel hediye shaker koymayı unutmuşlar sanırım .servis gramını yükseltmenizi tavsiye ederim. ölçek çıkmadı içinden

  Yorumu yapan: müslüm | 13-04-2018

 • fiyat 10 numara

  Puan: 4.75

  siparişi verdim yulaf ezmesi yerine peanut butter gönderirseniz çok makbule geçer.

  Yorumu yapan: turan | 22-01-2018

 • tat inanılmaz

  Puan: 5

  12 gündür kullanıyorum. daha önce 6 markada toplam 20'nin üzerinde farklı ürün kullanmışımdır. kısa süreli bu kullanımda kesinlikle ilk 3'e girebileceğini söyleyebilirim. karışım pürüzsüz lezzete çok takılmayan birisi olsam da şimdiye kadar kullandığım en lezzetli ürün diyebilirim. (açık ara) spor sonrası resmen dolduruyor. karın kasları çok daha belirgin hale geldi. fiyat bakımından çok rekabetçi ve bu sınıfta bu fiyata başka ürün yok. bu arada anahtarlık hediye seçmeme rağmen anahtarlık haricinde yulaf, havlu vs. geldi.:) ayrıca gönderilenler için fitbull ailesine teşekkür ederim.

  Yorumu yapan: feridun | 18-01-2018

 • ironmaxx isolate

  Puan: 5

  Ürünü daha önceden Belçikada çikolatalısını denemiştim. Öncelikle TR ye gelmiş olması büyük avantaj onu söyleyeyim. Özellikle kiloyu, esnekliği ve dayanıklılığı korumak için ringe çıkmadan diyet yapıp aynı zamanda protein yüklemek gerekiyor. maç öncesi 2-3 haftalık hatanın affı kesinlikle olmaz. Ne yazık ki TR milli takımında bu anlayış yok antrenman düzgün olsa diyet programları çok vasat o olsa takviye bilgisi sıfır. gelgelelim ürüne özellikle vereceğiniz sınav kilo değil gramlar seviyesinde bundan başka alacağınız bir alternatifiniz TR de yok. Amino asit profili de gayet yeterli hardcore bodyci değilseniz ekstra glutamine ve BCAA ya gerek yok. zira glutamin vücutta su tutttuğundan tartıda sıkıntı yaşarsınız. zaten toparlanmaya olan etkisi çift antrenman günlerinde bile hissediliyor. marka ve hammadde kalitesinden zaten bahsetmiyorum. Avrupa'da herhangi bir branşta doğru spor hekimiyle çalışıyorsanız bu ürünü kesin kullanmışsınızdır demektir. Umarım Türkiye'deki spor bilinci de gelişir. Fiyat bu seviyelerdeyken tüketim probleminiz yoksa 3'er 5'er alabilirsiniz. Tavsiye ederim.

  Yorumu yapan: Chr | 13-01-2018

© Copyright 2024 by Fitbull.com®. Tüm Hakları Saklıdır.