Inner Armour

Inner Armour

Ünlü olabileceğiniz sonuçlar yaratır!" mottosuyla her ürününü klinik testlerinden geçiren İnner Armour aynı zamanda ürünlerinde yasaklı hammadde kullanmamaktadır. Amatörden profesyonellere her sporcu için dayanıklılık artışı sağlarken, kas hacmi ve gücünü arttıracak şekilde ürünlerini formüle etmektedir. İnner Armour Türkiye'nin de içinde olduğu 15’den fazla ülkeye ürünlerinin ihracatını gerçekleştiren dünya çapında bir supplement üreticisidir.

Devamını oku..

15 Ürün

sayfa başı

15 Ürün

sayfa başı

İnner Armour Üretim Standarları

100.000 den fazla atlet yetiştiren Parisi Speed School tarafından onaylanıp tavsiye edilen marka kliniklerce teste tabii tutulmaktadır.

İnner Armour Ürünleri

İnner Armour çatısı altında şu an 23 farklı ürün bulunmaktadır. Marka ithalatı Türkiye’ye düzenli olarak yapılmamaktadır. Türkiye’de en fazla tercih edilen ürünleri ise Whey Protein, BCAA Peak ve Arginine ürünleri olarak sıralanabilir.

İnner Armour Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız İnner Armour ürünleri güncel ithalat ve üretim serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Yetkili distribütörce ithal edilmiş olan ürünler Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.