Inkospor

Inkospor

İnkospor 1982 yılında Almanya Nunberg’de kurulmuştur. Avrupa’daki en iyi üretim tesislerinden bir tanesine sahip olan İnkospor Almanya başta olmak üzere tüm Avrupa’da en çok tercih edilen supplement üreticileri arasında yer almaktadır. Bugün 15’den fazla ülkede İnkospor ürünleri satılmaktadır. 2015 yılında Avrupa genelinde en iyi sporcu takviyeleri markası seçilmiştir.

Devamını oku..

12 Ürün

sayfa başı

12 Ürün

sayfa başı

İnkospor Üretim Standartları

Dünyanın en iyi üretim standartları ile üretim gerçekleştirmektedir. İnkospor üretim tesisi GMP, DIN EN ISO 9001:2008 yeterlilik sertifikalarını elinde bulundurmaktadır. Üretilen her İnkospor ürünü bağımsız kuruluşlarca teste tabii tutulmaktadır. En iyi üreticilerden hammadde sağlayan İnkospor Carnipure, Clarinol, Creapure ve PreptoPro gibi alanındaki en iyi üreticilerden hammadde sağlamaktadır. Bununla beraber tüm İnkospor ürünleri Düsseldorf Heinrich Heine Üniversitesinde hammadde testlerine tabi tutularak onay işlemleri gerçekleşmektedir.

İnkospor Ürünleri

İnkospor active ve X-treme serisi olarak iki seride üretimini gerçekleştirmektedir. Active serisinde tüm spor branşlarına yönelik ürünler üretilmektedir. X-treme serisinde ise daha çok kas gücü gerektiren vücut geliştirme sporlarına yönelik ürünler üretilir. Alman markanın toplamda 60’dan fazla ürün çeşitliliği bulunmaktadır.

İnkospor Sporcuları

İnkospor Avrupa’da birçok sporcu ve profesyonel takım ile sponsorluk çalışmaları yürütmektedir. Farklı spor dallarından sporcuları destekleyerek ürünlerin farklı dallardaki sporcular için uygunluğunu hatırlatmaktadır. Alexis Autreau, gregory Gaultier, Cyril Raynaud ve Melanie Boudoux gibi alanında başarı sağlamış sporcular İnkospor takımının sporcuları olarak öne çıkıyor.

İnkospor Türkiye

İnkospor Türkiye’ye düzenli olarak ithal edilmektedir. Şu an için X-treme serisinden belirli ürünlerin ithalatı yapılmaktadır. En çok tercih edilen ürünleri X-treme whey protein, X-reme L-carnitine ve X-treme Amino concentrate ürünleri olarak sıralanabilir.

İnkospor Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız İnkospor ürünleri güncel ithalat ve üretim serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Yetkili distribütörce ithal edilmiş olan ürünler Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.