Imuneks

Imuneks

Mustafa Nevzat İlaç Sanayii çatısı altında bulunmaktadır. Temel içeriği beta-glucan olan ürün bağışıklık sistemini güçlendirmek için tercih edilmektedir. Genel sağlığı ve beslenmeyi destekleyici olarak günlük düzenli kullanıma uygundur. Türkiye’de alanında en fazla tercih edilen gıda takviyesi unvanına sahiptir.

Devamını oku..

8 Ürün

sayfa başı

8 Ürün

sayfa başı

Mustafa Nevzat İlaç Sanayii Hakkında Bilgi

1923 yılında Laboratuvar olarak temelleri atılmıştır. Köklü şirket bugünkü adı olan Mustafa Nevzat İlaç Sanayii A.Ş unvanını 1957 yılında almış ve yine bu yılda Mecidiyeköy’deki yeni binasına taşınmıştır. Bu gün ise en iyi hammaddeleri kullanarak İstanbul Yenibosna’daki üretim tesislerinde ve liyofilize ampul, flakon ile steril toz flakon enjektabl dozaj şekilleri ve sert jelatin kapsül, tablet, film kaplı tablet ve kuru toz süspansiyon oral dozaj üretimi gerçekleştirmektedir.

Mustafa Nevzat İlaç Sanayii Üretim Standartları

Mustafa Nevzat ilacın üretim tesisleri FDA onaylıdır. İmuneks’in de dahil olduğu tüm ürün gurubu hammadde kalitesi bakımından dünya standartları arasındadır. ISO 14001 standartları kapsamında Çevre Yönetim Sistemi belgesine layık görülmüştür.

İmuneks Kapsül

Etken maddesi kuş burnu ekstresi tozu ve beta glukan olan imuneks; İmuneks plus, imuneks q10, ve İmuneks 10mg 40 kapsül olarak satışa sunulmaktadır. Bağışıklık sistemini desteklemek için Türkiye’de en çok tercih edilen gıda takviyeleri arasında yer almaktadır.

İmuneks Satın Al

Fitbull’dan aldığınız İmuneks ürünleri güncel üretim serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Tüm ürünler Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.