Hormon Düzenleyiciler

Hormon Düzenleyiciler

Hormon Düzenleyici

Hormon düzenleyici ürünlerin genellikle ve sıklıkla iki adet hormon üzerinde etki gösterirler. Bu hormonlar kas gelişiminde etkili olduğu bilinen growth hormon yani büyüme hormonu ve testosteron'dur. Bu kategorideki ürünlerin içeriğindeki maddeler birbirlerinden yapı ve miktar olarak ne kadar farklı olsa da ortak bazı bileşenleri içermekte ve bu maddelerin etkileri sayesinde hormon seviyelerini yükseltmeyi hedeflemektedirler. Bu maddeler steroidlerle karıştırılmamalıdır. Bu ürünlerin kullanımındaki amaç vücudun doğal yollardan hormon salgılamasını tetiklemektir.

Devamını oku..

Gösterilen 1 - 20 / Toplam : 34

sayfa başı

Sayfa :
  1. 1
  2. 2

Gösterilen 1 - 20 / Toplam : 34

sayfa başı

Sayfa :
  1. 1
  2. 2

Dikkat-Olası Yan Etkileri

  • Hormon düzenleyici maddenin hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanımının güvenli olup olmadığı ile ilgili yeterli bilgi yoktur. Önlem olarak bu durumlarda kullanılması önerilmez.
  • Besinsel takviyeler çeşit içeren, dengeli bir beslenmeye ve sağlıklı bir yaşam tarzına alternatif olarak kullanılmamalıdır.
  • Böbrek problemleri olan kişilerde hormon düzenleyici maddenin kullanımı tedavi ile çakışabilir, semptomları ağırlaştırabilir veya istenmeyen yan etkilere sebep olabilir ve bu nedenle önerilmez.
  • Bu maddenin devamlı veya fazla dozda kullanımı karaciğer fonksiyonlarını etkileyebilir ve karaciğer hasarına sebep olabilir.
  • Kardiyovasküler rahatsızlıkları olan kişilerde hormon düzenleyici maddenin kullanımı tedavi ile çakışabilir, semptomları ağırlaştırabilir veya istenmeyen yan etkilere sebep olabilir ve bu nedenle önerilmez.
  • Prostat problemleri (aşırı büyüme ve kanser) olan kişilerde bu tamamlayıcı maddenin kullanımı tedavi ile çakışabilir, semptomları ağırlaştırabilir veya istenmeyen yan etkilere sebep olabilir ve bu nedenle önerilmez.

Satın Al:

Fitbull'da satılan tüm hormon düzenleyici ürünler güncel üretim serisindeki 100% orijinal ürünlerden oluşmakta ve sadece yetkili distribütörden temin edilmektedir.
Ürünler uygun saklama koşullarında depolanmakta ve kargolanmadan önce kutu güvenlik bantları Fitbull depo ekibi tarafından kontrol edilmektedir.
Ürünler hakkında detaylı bilgi almak ve telefonda sipariş vermek için 0850 532 28 55 numarayı arayabilirsiniz.