Harbinger

Harbinger

Mucit ve aynı zamanda spor meraklısı olan David McCrane tarafından 1988 yılında kurulmuştur. Birçok spor dalıyla ilgilenen McCrane özellikle bu spor dallarında koruma ekipmanlarının yetersizliğini fark etmiş ve Harbinger markasını kurmuştur. Dünyadaki ilk patentli Wristwrap eldivenler bu şirket tarafından üretilmiştir. Sporculara özel ekipman üreten deneyimli firma şu an dünyadaki Pazar payının %70’ini tek başına karşılamaktadır. Bugün 60’dan fazla ülkede Harbinger ürünü satılmaktadır.

Devamını oku..

Gösterilen 1 - 20 / Toplam : 61

sayfa başı

Sayfa :
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Gösterilen 1 - 20 / Toplam : 61

sayfa başı

Sayfa :
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Harbinger Fitness Ürünleri

Günümüzde Harbinger fitness markası altında eldiven, kemer, sargı, fitness akipmanı, destek ekipmanı, ve kondisyon ekipmanı kategorilerinde ürünler üretilmektedir. Toplam ürün yelpazesi 100’ün üzerinde olan markanın tamamına yakın ürünü Türkiye’ye ithal edilmektedir. Kaliteli kumaşı, sağlamlığı ve sağlam dikişi ile birçok sporcunun ilk tercihi olmuştur. Harbinger fitness eldivenleri markanın en fazla satışı yapılan ürünleri arasındadır. Aynı zamanda markanın kemerleri, bileklikleri, kancaları ve lift asistleri profesyonel sporcular tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Harbinger Fitness Üretim Standartları

Markanın iddiası dünyadaki en rahat ve sağlam fitness eldiveni üretmesidir. Sağlam dikiş ile işlenmiş eldivenlerinde terletmeyi minimum seviyeye indiren özel dayanıklı kumaş kullanılmaktadır. Harbinger ürünlerinde sökülme ve parçalanma garantisi bulunmaktadır.

Harbinger Fitness Ürünlerini Satın Al

Fitbull’dan aldığınız Harbinger ürünleri güncel ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Yetkili distribütör tarafından ithal edilmiş ürünler, Fitbull güvencesi altında iyi fiyat ve hazır stok ile sunulmaktadır.